WEDSTRIJD
26.06.19 | 1e ronde | Nuno Borges | Filipe Brandao | 5-0, - scratch | M15 Setubal | Hard |
STATISTIEKEN
Nuno Borges | Filipe Brandao | |
1e Service % | 8/15 (53%) | 9/18 (50%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 7/8 (88%) | 5/9 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/7 (71%) | 2/9 (22%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 11/18 (61%) | 3/15 (20%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 23/33 (70%) | 10/33 (30%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Nuno Borges | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Filipe Brandao | |
0-0 | ||
Nuno Borges | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Filipe Brandao | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nuno Borges | 5-0 | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nuno Borges vs. Filipe Brandao - onderlinge wedstrijden
26.06.19 | 1e ronde | Nuno Borges | Filipe Brandao | 5-0, Filipe Brandao - scratch | wedstrijd detail | M15 Setubal | Hard |
Nuno Borges form & Filipe Brandao form
Nuno Borges - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Matteo Berrettini | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Luca Van Assche | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Thanasi Kokkinakis | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Benoit Paire | 4-2, Benoit Paire - scratch | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Alexandre Muller | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1e ronde | vs. Arthur Fils | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Acapulco - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Yoshihito Nishioka | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
22.02.24 Kwartfinale | vs. Casper Ruud | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Max Purcell | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Dominik Koepfer | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
Delray Beach - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Taylor Harry Fritz | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Otto Virtanen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
22.01.24 4e ronde | vs. Daniil Medvedev | 3-6, 6-74, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.01.24 3e ronde | vs. Grigor Dimitrov | 6-73, 6-4, 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 7-67, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Maximilian Marterer | 7-5, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Arthur Fils | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Alex Michelsen | 0-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Pavel Kotov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
03.12.23 Finale | vs. Benoit Paire | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Matteo Martineau | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Enrico Dalla Valle | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Radu Albot | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. David Goffin | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Titouan Droguet | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Filipe Brandao - laatste wedstrijden
M25 Vale - Hard | ||||
26.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Barrientos | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Adan Freire Da Silva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Setubal - Hard | ||||
05.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mateus Alves | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tennyson Whiting | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
27.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sintra - Hard | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Perry Gregg | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sintra - Hard | ||||
07.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Matias Franco Descotte | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin De Carvalho | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Faro - Hard | ||||
02.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Civita-Telles | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vale - Hard | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Terence Das | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Evan Hoyt | 0-3, - Filipe Brandao - scratch | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Andre Rodeia | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Oliveira - Hard | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Afonso Salgado | 6-3, 1-5, - Filipe Brandao - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Seville - Clay | ||||
10.09.19 1e ronde | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Hard | ||||
03.09.19 1e ronde | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Sintra - Hard | ||||
22.08.19 2e ronde | vs. Tiago Cacao | 6-0, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sintra - Hard | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Peter Bothwell | 6-4, 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
14.08.19 1e ronde | vs. Bernardo Pereira Oliveira | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.08.19 Kwalif. | vs. Bernardo Roque | 4-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elyas Abdulnabi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
23.07.19 Kwalif. | vs. Daniel Rodrigues | 1-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Tsebrenko | 4-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Castelo - Hard | ||||
18.07.19 2e ronde | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Pedro Gabriel Rodrigues | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.07.19 Kwalif. | vs. Tim Van Der Horst | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yu Lun Xie | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Idanha - Hard | ||||
11.07.19 2e ronde | vs. Robert Strombachs | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Andres Urrea | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.07.19 Kwalif. | vs. Omni Kumar | 6-4, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail |