Argentina
29.02.00, 24 Jaar
29.02.00, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
31.07.95, 28 Jaar
17321 $
31.07.95, 28 Jaar
17321 $
Octavio Volpi vs. Vladimir Filip - onderlinge wedstrijden
19.11.19 | Kwalif. | Octavio Volpi | Vladimir Filip | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Octavio Volpi form & Vladimir Filip form
Octavio Volpi - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
18.12.19 1e ronde | vs. Benjamin Dhoe | 6-4, 1-5, - Octavio Volpi - scratch | wedstrijd detail | |
17.12.19 Kwalif. | vs. Niklas Schell | 4-6, 0-3, - Octavio Volpi - scratch | wedstrijd detail | |
17.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Cedric Stanke | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jonas Greif | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
11.12.19 1e ronde | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
03.12.19 Kwalif. | vs. Karsten Wuyts | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Giulio Colacioppo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dmytro Slyepkan | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
25.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Carles Hernandez | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.11.19 Kwalif. | vs. Vladimir Filip | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Simion | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Besir Durguti | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
22.10.19 1e ronde | vs. Mariano Navone | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 Kwalif. | vs. Diego Digraci | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bruno Britez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Victor Ernaelsteen | 4-1, Victor Ernaelsteen - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
18.10.19 Kwartfinale | vs. Nicolas Alberto Arreche | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.19 2e ronde | vs. Mohamed Hassan | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Alessandro Petrone | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.10.19 Kwalif. | vs. Jose Joaquin Miranda Cisneros | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Vinas | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
08.10.19 1e ronde | vs. Anas Fattar | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
01.10.19 1e ronde | vs. Franco Feitt | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.09.19 Kwalif. | vs. Ilarion Danilchenko | 4-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
29.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Felipe Martinez Sarrasague | 7-64, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Tomas Lipovsek Puches | 5-7, 0-2, - Octavio Volpi - scratch | wedstrijd detail | |
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Samuel Pesko | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.09.19 Kwalif. | vs. Carl Emil Overbeck | 6-3, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Friedrich Levin Sommerwerck | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Vladimir Filip - laatste wedstrijden
M15 Constanta - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jakub Katuch | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andrei Cuceu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alin Butnaru | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
08.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Valle | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Messina Messina | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Christopher Patzanovsky | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gustavo Masiero | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Esteban Bruna | 6-2, 6-75, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Cluj - Clay | ||||
19.06.23 Kwalif. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlo Cataldi | 6-74, 6-2, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vasile Antonescu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
06.09.22 Kwalif. | vs. Vlad Cristian Breazu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Michael Strestian Stamati | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Samosi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Szabolcsveresmart - Clay | ||||
31.08.22 1e ronde | vs. Gergely Madarasz | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.22 Kwalif. | vs. Rafael Kis Balazs | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Compagnucci | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Craiova - Clay | ||||
15.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Vasile Antonescu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
08.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Borza | 6-0, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Robert Beznea | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
01.08.22 Kwalif. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Samuil Konov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
25.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alin Mihai Fatu | 6-4, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Radu Ioan Popa | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
23.05.22 Kwalif. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dan Radu Munteanu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Andrei Precupescu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mateo Gomez | 6-1, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail |