WEDSTRIJD
17.03.18 | 1e ronde van de kwal. | Omar Fields | Stephen Kaldawi | 6-2, 6-4 | Australia F3 | Clay |
STATISTIEKEN
Australia
06.03.97, 27 Jaar
06.03.97, 27 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
28.08.95, 28 Jaar
28.08.95, 28 Jaar
Omar Fields vs. Stephen Kaldawi - onderlinge wedstrijden
17.03.18 | 1e ronde van de kwal. | Omar Fields | Stephen Kaldawi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Australia F3 | Clay |
Omar Fields form & Stephen Kaldawi form
Omar Fields - laatste wedstrijden
M25 Gold - Hard | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jack Bruce-Smith | 7-68, 6-77, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
21.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Ajeet Rai | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. William Jesser | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Chen-Yu Lu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-4, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mathew Pese | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Tomohiro Masabayashi | 5-7, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Toru Horie | 3-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Hiroki Sakagawa | 7-5, 3-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ian Jiang | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Nitin Kumar Sinha | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Linh Giang Trinh | 7-5, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
01.08.23 Kwalif. | vs. Taketo Takamisawa | 6-78, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Timmy Karpinski | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Rob Reynolds | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elijah Cham | 6-2, 6-75, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
20.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Arjun Mehrotra | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Woerndle | 6-76, 7-65, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
13.06.23 Kwalif. | vs. Lorenzo Lorusso | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ying-Ze Chen | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 3-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Muni Ananth Mani | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Credit Chaiyarin | 7-65, 2-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
M25 Canberra - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Hans Christian Bustiman Gonzalez | 6-0, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cihan Akay | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cristian Care | 6-2, 2-0, Cristian Care - scratch | wedstrijd detail |
Stephen Kaldawi - laatste wedstrijden
M25 Toowoomba - Hard | ||||
06.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nicholas Jovanovski | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Corey Gaal | 6-1, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
02.10.19 2e ronde | vs. Bradley Mousley | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Matthew Christopher Romios | 5-7, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.10.19 Kwalif. | vs. Dane Sweeny | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ren Nakamura | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jurence Zosimo Mendoza | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-3, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.19 Kwalif. | vs. Thomas Braithwaite | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Corey Gaal | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
30.07.19 Kwalif. | vs. Daniel Antonio Nunez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Reyna | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Mornington - Clay | ||||
26.03.19 1e ronde | vs. Dane Sweeny | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Mornington - Clay | ||||
21.03.19 2e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.19 1e ronde | vs. Jayden Court | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.19 Kwalif. | vs. David Barclay | 3-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
17.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Evans | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
03.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aaron Addison | 6-2, 6-74, 6-10 | wedstrijd detail | |
Thailand F6 - Hard | ||||
08.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Pattanapong Borisutpong | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Medhir Goyal | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Thailand F5 - Hard | ||||
01.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Adrian Andrzejczuk | 5-7, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Kossek | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Australia F5 - Hard | ||||
15.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Matthew Mendez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Australia F4 - Clay | ||||
28.03.18 2e ronde | vs. Blake Ellis | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.03.18 1e ronde | vs. Joshua Tran | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Cawston | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. James Tallman | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.18 Kwalif. | vs. Erik Holt-Crossman | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Australia F3 - Clay | ||||
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Fields | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Australia F2 - Grass | ||||
03.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Joshua Tran | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |