WEDSTRIJD
02.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Omni Kumar | Oscar Galimardanov | 6-2, 6-4 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
24.04.00, 23 Jaar
24.04.00, 23 Jaar
Omni Kumar vs. Oscar Galimardanov - onderlinge wedstrijden
02.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Omni Kumar | Oscar Galimardanov | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Omni Kumar form & Oscar Galimardanov form
Omni Kumar - laatste wedstrijden
M25 Calabasas - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Trevor Svajda | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Elijah Strode | 3-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Andres Andrade | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Toby Martin | 6-76, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Dian Nedev | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Thai Kwiatkowski | 2-6, 0-3, - Omni Kumar - scratch | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Nicolas Mejia | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Miles Jones | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Peter Bertran | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Mitchell Krueger | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Paul Jubb | 7-66, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Nishesh Basavareddy | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Federico Gaio | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.12.23 Halve finale | vs. Oliver Tarvet | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.12.23 Kwartfinale | vs. Vladyslav Orlov | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Mathieu Scaglia | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Frederic Schlossmann | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.12.23 Finale | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.12.23 Halve finale | vs. Jelle Sels | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.12.23 Kwartfinale | vs. Alexander Donski | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.12.23 1e ronde | vs. Hamza El Amine | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Tiago Pereira | Tiago Pereira - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.12.23 Halve finale | vs. Niels Visker | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.12.23 Finale | vs. Christoph Negritu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.12.23 Kwartfinale | vs. Fabien Salle | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Adit Sinha | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Mehdi Benchakroun | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Fabrizio Andaloro | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Leonardo Rossi | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail |
Oscar Galimardanov - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Luca Tomasetto | 3-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Rakhimbek Ibrakhimov | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Ifi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Kevin Humpfner | 6-3, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Oleg Prihodko | 7-64, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Marat Sharipov (RUS) | 5-7, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Faris Zakaryia | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gregorio Biondolillo | 2-6, 6-2, 10-12 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Janis Graski | 7-61, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gokberk Saritas | 4-6, 6-1, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Joao Eduardo Schiessl | 7-65, 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Ji Hoon Son | 2-6, 6-1, 10-1 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Makar Elesin | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Vadym Ursu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Vadym Ursu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Lukas Pokorny | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Artur Kukasian | 7-5, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Imran Sibille | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Erastov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Oldenzaal - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Steffan Van Weldam | 5-7, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Huy - Clay | ||||
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Felix Corwin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kyle Overmyer | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-74, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 Kwalif. | vs. Nini Gabriel Dica | 3-1, Nini Gabriel Dica - scratch | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Guelfo Baldovinetti | 7-60, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ezequiel Fagotti | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Arcon | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alberto Morolli | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |