WEDSTRIJD
23.06.20 | 1e ronde | Ondrej Styler | Marek Gengel | 6-2, 4-6, 11-9 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Marek Gengel | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Ondrej Styler | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
1-1 | Marek Gengel | |
0-0 | ||
Ondrej Styler | 2-1 | |
0-0, 0-30 | ||
2-2 | Marek Gengel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30 | ||
Ondrej Styler | 3-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Marek Gengel | |
0-0, 30-0 | ||
Ondrej Styler | 5-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Marek Gengel | |
0-0 | ||
Ondrej Styler | 1-0 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
2-0 | Marek Gengel | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ondrej Styler | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Marek Gengel | |
Ondrej Styler | 3-2 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Marek Gengel | |
0-0 | ||
Ondrej Styler | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
4-4 | Marek Gengel | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Ondrej Styler | 4-5 | |
0-0 | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Marek Gengel | |
Ondrej Styler | 0-1 | |
0-2 | Marek Gengel | |
Ondrej Styler | 0-3 | |
0-5 | Marek Gengel | |
Ondrej Styler | 1-5 | |
3-5 | Marek Gengel | |
Ondrej Styler | 3-6 | |
3-7 | Marek Gengel | |
Ondrej Styler | 5-7 | |
6-7 | Marek Gengel | |
Ondrej Styler | 6-9 | |
7-9 | Marek Gengel | |
Ondrej Styler | 8-9 | |
9-9 | Marek Gengel | |
Ondrej Styler | -10 | |
11-9 |
Czech Republic
01.06.00, 23 Jaar
01.06.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ondrej Styler vs. Marek Gengel - onderlinge wedstrijden
23.06.20 | 1e ronde | Ondrej Styler | Marek Gengel | 6-2, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Ondrej Styler form & Marek Gengel form
Ondrej Styler - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
27.07.20 1e ronde | vs. Daniel Siniakov | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Robin Stanek | 1-4, - Ondrej Styler - scratch | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
10.07.20 1e ronde | vs. Petr Nouza | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
03.07.20 1e ronde | vs. Antonin Bolardt | 6-0, 2-0, Antonin Bolardt - scratch | wedstrijd detail | |
02.07.20 1e ronde | vs. Marek Rehacek | 5-7, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.06.20 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 6-2, 0-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
25.06.20 1e ronde | vs. Lukas Rosol | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
23.06.20 1e ronde | vs. Marek Gengel | 6-2, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
22.06.20 1e ronde | vs. Michal Konecny | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.06.20 1e ronde | vs. Matej Vocel | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ann Arbor - I. hard | ||||
06.01.20 1e ronde | vs. Andrew Fenty | 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Roberto Quiroz | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Marburg - Clay | ||||
08.07.19 Kwalif. | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
26.06.19 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.06.19 Kwalif. | vs. Vladyslav Orlov | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kaltenkirchen - Clay | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Cedrik-Marcel Stebe | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.06.19 Kwalif. | vs. Tomas Jirousek | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Bergevi | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Karlsruhe - Clay | ||||
05.06.19 1e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.06.19 Kwalif. | vs. Tomas Jirousek | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pascal Meis | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25+H Most - Clay | ||||
30.05.19 2e ronde | vs. Julian Lenz | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.05.19 1e ronde | vs. Tomas Jirousek | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.05.19 Kwalif. | vs. Pietro Mugelli | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Prague - Clay | ||||
14.05.19 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.02.19 1e ronde | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Marek Gengel - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Kris Van Wyk | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Ali Habib | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Illya Beloborodko | 2-4, - Marek Gengel - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.02.24 Finale | vs. Niels Visker | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Rei Sakamoto | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Amaury Raynel | 5-7, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Alec Beckley | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.02.24 Finale | vs. Oliver Ojakaar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Federico Bondioli | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Emile Hudd | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Erik Arutiunian | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Maxim Zhukov | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Luca Giacomini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Dax Donders | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Niklas Schell | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Masamichi Imamura | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Valentin Royer | 6-72, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Pavlos Tsitsipas | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Max Benaim | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Evangelos Kypriotis | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Pietro Pampanin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Harrison Adams | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Akram El Sallaly | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Yurii Dzhavakian | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Nicolo Consonni | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |