Czech Republic
01.06.00, 23 Jaar
01.06.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ondrej Styler vs. Toby Alex Kodat - onderlinge wedstrijden
18.06.20 | 1e ronde | Ondrej Styler | Toby Alex Kodat | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Ondrej Styler form & Toby Alex Kodat form
Ondrej Styler - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
27.07.20 1e ronde | vs. Daniel Siniakov | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Robin Stanek | 1-4, - Ondrej Styler - scratch | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
10.07.20 1e ronde | vs. Petr Nouza | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
03.07.20 1e ronde | vs. Antonin Bolardt | 6-0, 2-0, Antonin Bolardt - scratch | wedstrijd detail | |
02.07.20 1e ronde | vs. Marek Rehacek | 5-7, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.06.20 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 6-2, 0-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
25.06.20 1e ronde | vs. Lukas Rosol | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
23.06.20 1e ronde | vs. Marek Gengel | 6-2, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
22.06.20 1e ronde | vs. Michal Konecny | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.06.20 1e ronde | vs. Matej Vocel | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ann Arbor - I. hard | ||||
06.01.20 1e ronde | vs. Andrew Fenty | 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Roberto Quiroz | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Marburg - Clay | ||||
08.07.19 Kwalif. | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
26.06.19 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.06.19 Kwalif. | vs. Vladyslav Orlov | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kaltenkirchen - Clay | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Cedrik-Marcel Stebe | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Bergevi | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
10.06.19 Kwalif. | vs. Tomas Jirousek | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Karlsruhe - Clay | ||||
05.06.19 1e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.06.19 Kwalif. | vs. Tomas Jirousek | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pascal Meis | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25+H Most - Clay | ||||
30.05.19 2e ronde | vs. Julian Lenz | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.05.19 1e ronde | vs. Tomas Jirousek | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.05.19 Kwalif. | vs. Pietro Mugelli | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Prague - Clay | ||||
14.05.19 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.02.19 1e ronde | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Toby Alex Kodat - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Abedallah Shelbayh | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Loule - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Duarte Vale | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Federico Iannaccone | 6-2, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Gabriele Piraino | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Duarte Vale | 6-4, 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Roberto Cid Subervi | 3-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Igor Gimenez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Kiranpal Pannu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Palm - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Andres Andrade | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Roy Horovitz | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Sunrise - Clay | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Alex Rybakov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Alexander Frusina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Matthew Forbes | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde | vs. James Duckworth | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Wesley - Hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Nick Chappell | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Harrison Adams | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Felix Corwin | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Alex Kobelt | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elmer Moller | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Mathias Bourgue | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Charleston Challenger - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Strong Kirchheimer | 7-64, 3-6, 1-4, - Toby Alex Kodat - scratch | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Oriol Roca Batalla | 3-6, 2-2, - Toby Alex Kodat - scratch | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Neil Oberleitner | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Bor Artnak | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Matej Dodig | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Sebastian Sorger | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Mohamed Safwat | 7-69, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Jan Pleva | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |