WEDSTRIJD
10.10.19 | 2e ronde | Oriol Roca Batalla | Emilien Voisin | 6-3, 6-2 | Roja de | Clay |
STATISTIEKEN
Oriol Roca Batalla | Emilien Voisin | |
1e Service % | 32/52 (62%) | 30/56 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/32 (94%) | 16/30 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/20 (25%) | 12/26 (46%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/56 (50%) | 17/52 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/108 (58%) | 45/108 (42%) |
Dubbele fouten | 7 | 3 |
Aces | 7 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Oriol Roca Batalla | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Emilien Voisin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Oriol Roca Batalla | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
2-1 | Emilien Voisin | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Oriol Roca Batalla | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Emilien Voisin | |
0-0, 0-30 | ||
Oriol Roca Batalla | 4-2 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
5-2 | Emilien Voisin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Oriol Roca Batalla | 5-3 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Emilien Voisin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, A-40[BP] | ||
Oriol Roca Batalla | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Emilien Voisin | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40 | ||
Oriol Roca Batalla | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
3-1 | Emilien Voisin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oriol Roca Batalla | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Emilien Voisin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oriol Roca Batalla | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Oriol Roca Batalla vs. Emilien Voisin - onderlinge wedstrijden
10.10.19 | 2e ronde | Oriol Roca Batalla | Emilien Voisin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Roja de | Clay |
Oriol Roca Batalla form & Emilien Voisin form
Oriol Roca Batalla - laatste wedstrijden
Emilien Voisin - laatste wedstrijden
Kigali 2 - Clay | ||||
04.03.24 1e ronde | vs. Clement Tabur | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Marco Trungelliti | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Tim Handel | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Radovan Michalik | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Rottoli | 7-5, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Ricardas Berankis | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Giustino | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Marcello Serafini | 7-66, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Daniil Glinka | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.12.23 Halve finale | vs. Corentin Denolly | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Jay Clarke | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Ilya Snitari | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Marcel Zielinski | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.12.23 Kwartfinale | vs. Jay Clarke | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.12.23 2e ronde | vs. Maxim Zhukov | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-75, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Maxime Janvier | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Jonas Forejtek | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Luka Pavlovic | 6-1, Luka Pavlovic - scratch | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Loann Massard | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Patrick Zahraj | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Filippo Romano | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Leo Deflandre | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Peter Gojowczyk | 4-6, 0-3, - Emilien Voisin - scratch | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sergio Badini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Uriage - Clay | ||||
14.07.23 Kwartfinale | vs. Ugo Blanchet | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Filippo Moroni | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |