WEDSTRIJD
12.07.19 | Kwartfinale | Oscar Jose Gutierrez | Francisco Comesana | 6-2, 7-60 | M15 Lima | Clay |
STATISTIEKEN
Oscar Jose Gutierrez | Francisco Comesana | |
1e Service % | 45/56 (80%) | 65/81 (80%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/45 (71%) | 36/65 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/11 (82%) | 5/16 (31%) |
Benutte Breakpoints | 4/15 (27%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/81 (49%) | 15/56 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 81/137 (59%) | 56/137 (41%) |
Dubbele fouten | 2 | 0 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Francisco Comesana | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Francisco Comesana | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oscar Jose Gutierrez | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Francisco Comesana | |
0-0 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 5-1 | |
0-0, 15-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
5-2 | Francisco Comesana | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
1-0 | Francisco Comesana | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oscar Jose Gutierrez | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-1 | Francisco Comesana | |
0-0, 15-0 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-A[BP] | ||
3-2 | Francisco Comesana | |
0-0, 15-15, 30-40 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 3-3 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Francisco Comesana | |
0-0, 0-15, 40-40, 40-A | ||
5-4 | Francisco Comesana | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, 40-A | ||
Oscar Jose Gutierrez | 5-5 | |
0-0 | ||
5-6 | Francisco Comesana | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 6-6 | |
0-0, 2-0, 6-0 | ||
7-60 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Oscar Jose Gutierrez vs. Francisco Comesana - onderlinge wedstrijden
12.07.19 | Kwartfinale | Oscar Jose Gutierrez | Francisco Comesana | 6-2, 7-60 | wedstrijd detail | M15 Lima | Clay |
25.06.19 | 1e ronde | Oscar Jose Gutierrez | Francisco Comesana | 7-64, 7-65 | wedstrijd detail | M15 Curitiba | Clay |
Oscar Jose Gutierrez form & Francisco Comesana form
Oscar Jose Gutierrez - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Filip Duda | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Avdeev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 7-62, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joan Busoms Puig | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Felix Corwin | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Sebastian Pino | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Andres Fernandez Canovas | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. David Puig Molina | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ammar Elamin | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Nicholas David Ionel | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Thomas Fancutt | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Marcel Zielinski | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Gianluca Cadenasso | 6-2, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Alaa Trifi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Piotr Kusiewicz | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Paul Woerner | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Kylian Collignon | 3-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Edison Ambarzumjan | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laurent Schroeder | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Anthony Genov | 6-75, 2-3, - Oscar Jose Gutierrez - scratch | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Iker Sevilla | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darius Florin Pop | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Walch | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Ignacio Parisca | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Sergi Fita Juan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Francisco Comesana - laatste wedstrijden
Santa Cruz - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Renzo Olivo | - Francisco Comesana - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Philip Sekulic | 6-75, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Juan Pablo Varillas | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Buse | 6-1, 5-7, 7-62 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 Kwalif. | vs. Andrea Pellegrino | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
11.02.24 Kwalif. | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Barrios Vera | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Gianluca Mager | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mate Valkusz | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuta Shimizu | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Li Tu | 6-71, 7-5, 6-73 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, - Francisco Comesana - scratch | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Mariano Navone | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Daniel Elahi Galan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Elias Ymer | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Orlando Luz | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Mariano Navone | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-75, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Jozef Kovalik | 6-73, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Jose Pereira | 4-3, - Francisco Comesana - scratch | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde | vs. Nick Hardt | 7-5, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail |