WEDSTRIJD
09.05.19 | Kwartfinale | Oscar Jose Gutierrez | Michael Geerts | 5-7, 6-3, 6-3 | M15 Troisdorf | Clay |
STATISTIEKEN
Oscar Jose Gutierrez | Michael Geerts | |
1e Service % | 58/79 (73%) | 48/93 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/58 (64%) | 31/48 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/21 (57%) | 19/45 (42%) |
Benutte Breakpoints | 7/11 (64%) | 5/8 (63%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/93 (46%) | 30/79 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 92/172 (53%) | 80/172 (47%) |
Dubbele fouten | 1 | 6 |
Aces | 1 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Michael Geerts | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Michael Geerts | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oscar Jose Gutierrez | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Michael Geerts | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Oscar Jose Gutierrez | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Michael Geerts | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Michael Geerts | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Michael Geerts | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
5-7 |
2 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Michael Geerts | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
1-2 | Michael Geerts | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oscar Jose Gutierrez | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Michael Geerts | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oscar Jose Gutierrez | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Michael Geerts | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Michael Geerts | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Michael Geerts | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Oscar Jose Gutierrez | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Michael Geerts | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Michael Geerts | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oscar Jose Gutierrez | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Michael Geerts | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Oscar Jose Gutierrez vs. Michael Geerts - onderlinge wedstrijden
19.05.21 | 1e ronde | Michael Geerts | Oscar Jose Gutierrez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Vic | Clay |
09.05.19 | Kwartfinale | Oscar Jose Gutierrez | Michael Geerts | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Troisdorf | Clay |
Oscar Jose Gutierrez form & Michael Geerts form
Oscar Jose Gutierrez - laatste wedstrijden
M15 Telde - Clay | ||||
18.04.24 2e ronde | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.04.24 1e ronde | vs. Gian Matias Di Natale | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Gabriel Elicha Navas | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.04.24 Kwartfinale | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Adrian Oetzbach | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Reus - Clay | ||||
04.04.24 2e ronde | vs. Julio Cesar Porras | 6-71, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.04.24 1e ronde | vs. Kuzey Cekirge | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Tarragona - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Filip Duda | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Avdeev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 7-62, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joan Busoms Puig | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Felix Corwin | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Sebastian Pino | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Andres Fernandez Canovas | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. David Puig Molina | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ammar Elamin | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Nicholas David Ionel | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Thomas Fancutt | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Marcel Zielinski | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Gianluca Cadenasso | 6-2, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Alaa Trifi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Paul Woerner | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 1e ronde | vs. Piotr Kusiewicz | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Kylian Collignon | 3-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Edison Ambarzumjan | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laurent Schroeder | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Michael Geerts - laatste wedstrijden
Rome Challenger - Clay | ||||
22.04.24 Kwalif. | vs. Giovanni Oradini | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Rottoli | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Munich - Clay | ||||
13.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Pellegrino | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Split Challenger - Clay | ||||
10.04.24 2e ronde | vs. Filip Misolic | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
09.04.24 1e ronde | vs. Lorenzo Rottoli | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
Barcelona Challenger - Clay | ||||
03.04.24 2e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 6-77, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Naples Challenger - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Filip Krajinovic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Elias Ymer | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Buldorini | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Keegan Smith | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Jaime Faria | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Hazem Naow | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Oscar Otte | 5-7, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 6-75, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Matteo Martineau | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Mark Lajal | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 2e ronde | vs. Brandon Nakashima | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Oscar Otte | 6-75, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Charles Broom | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Liam Gavrielides | 7-67, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Alibek Kachmazov | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Steven Diez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. John Echeverria | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Martin Damm | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Jaime Faria | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail |