WEDSTRIJD
09.07.19 | 1e ronde | Oscar Jose Gutierrez | Pedro Iamachkine | 6-3, 4-6, 6-2 | M15 Lima | Clay |
STATISTIEKEN
Oscar Jose Gutierrez | Pedro Iamachkine | |
1e Service % | 65/86 (76%) | 69/80 (86%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 46/65 (71%) | 43/69 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/21 (52%) | 3/11 (27%) |
Benutte Breakpoints | 4/5 (80%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/80 (43%) | 29/86 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 91/166 (55%) | 75/166 (45%) |
Dubbele fouten | 4 | 1 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Pedro Iamachkine | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30 | ||
1-1 | Pedro Iamachkine | |
0-0, 30-15 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Pedro Iamachkine | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
5-3 | Pedro Iamachkine | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Pedro Iamachkine | |
Oscar Jose Gutierrez | 1-1 | |
1-2 | Pedro Iamachkine | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Oscar Jose Gutierrez | 2-2 | |
0-0, 0-15 | ||
2-3 | Pedro Iamachkine | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 3-3 | |
0-0, 0-15 | ||
3-4 | Pedro Iamachkine | |
0-0 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 4-4 | |
0-0, 15-15 | ||
4-5 | Pedro Iamachkine | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
4-6 |
3 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
0-1 | Pedro Iamachkine | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Oscar Jose Gutierrez | 2-1 | |
0-0, 30-0 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Pedro Iamachkine | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Oscar Jose Gutierrez | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Pedro Iamachkine | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Peru
03.04.96, 28 Jaar
03.04.96, 28 Jaar
Oscar Jose Gutierrez vs. Pedro Iamachkine - onderlinge wedstrijden
09.07.19 | 1e ronde | Oscar Jose Gutierrez | Pedro Iamachkine | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Lima | Clay |
Oscar Jose Gutierrez form & Pedro Iamachkine form
Oscar Jose Gutierrez - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Filip Duda | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Avdeev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 7-62, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joan Busoms Puig | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Felix Corwin | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Sebastian Pino | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Andres Fernandez Canovas | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. David Puig Molina | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ammar Elamin | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Nicholas David Ionel | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Thomas Fancutt | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Marcel Zielinski | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Gianluca Cadenasso | 6-2, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Alaa Trifi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Piotr Kusiewicz | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Paul Woerner | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Kylian Collignon | 3-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Edison Ambarzumjan | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laurent Schroeder | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Anthony Genov | 6-75, 2-3, - Oscar Jose Gutierrez - scratch | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Iker Sevilla | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darius Florin Pop | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Walch | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Ignacio Parisca | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Sergi Fita Juan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Pedro Iamachkine - laatste wedstrijden
M25 Maceio - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Harrison Adams | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Feira - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Igor Gimenez | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tucuman - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Dmitry Popko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Tobias Franco | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Ignacio Novo | 7-68, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Raul Rokita Garcia | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Basel | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rocco Mariani | 4-6, 6-0, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.12.23 2e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Dinko Dinev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.12.23 Kwalif. | vs. Marco Dessi | 2-6, 6-2, 13-11 | wedstrijd detail | |
18.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Matuszewski | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Rozo Torres | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Matuszewski | 4-6, 6-1, 3-10 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milos Mikovic | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 7-65, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Valencia - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Aunion | 7-5, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Steffan Van Weldam | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Nikolay Nedelchev | 3-6, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carles Cordoba | 2-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carlos Giraldi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Vigo - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Sergi Fita Juan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Iker Sevilla | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Tomas Curras Abasolo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alan Postay | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Aldin Setkic | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Luka Todorovic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |