WEDSTRIJD
24.04.19 | 2e ronde | Oscar Otte | Bernabe Zapata Miralles | 6-1, 6-4 | Francavilla Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Oscar Otte | Bernabe Zapata Miralles | |
1e Service % | 28/55 (51%) | 24/48 (50%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/28 (82%) | 15/24 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/27 (56%) | 9/24 (38%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/48 (50%) | 17/55 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/103 (60%) | 41/103 (40%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 13 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Oscar Otte | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Bernabe Zapata Miralles | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oscar Otte | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Bernabe Zapata Miralles | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Oscar Otte | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Bernabe Zapata Miralles | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Oscar Otte | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Bernabe Zapata Miralles | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oscar Otte | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Bernabe Zapata Miralles | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Oscar Otte | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Bernabe Zapata Miralles | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Oscar Otte | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Bernabe Zapata Miralles | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Oscar Otte | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Bernabe Zapata Miralles | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Oscar Otte | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Oscar Otte vs. Bernabe Zapata Miralles - onderlinge wedstrijden
30.10.22 | Kwalif. | Oscar Otte | Bernabe Zapata Miralles | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Paris | I. hard |
27.08.21 | Kwalif. | Oscar Otte | Bernabe Zapata Miralles | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | New York | Hard |
12.05.21 | 2e ronde | Bernabe Zapata Miralles | Oscar Otte | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Heilbronn Challenger | Clay |
23.10.19 | 2e ronde | Bernabe Zapata Miralles | Oscar Otte | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Hamburg Challenger | I. hard |
24.04.19 | 2e ronde | Oscar Otte | Bernabe Zapata Miralles | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Francavilla Challenger | Clay |
28.01.19 | 1e ronde | Oscar Otte | Bernabe Zapata Miralles | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Quimper Challenger | I. hard |
11.10.17 | 2e ronde | Oscar Otte | Bernabe Zapata Miralles | 6-72, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Ortisei Challenger | I. hard |
01.10.16 | 1e ronde van de kwal. | Oscar Otte | Bernabe Zapata Miralles | 6-74, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | Mohammedia Challenger | Clay |
Oscar Otte form & Bernabe Zapata Miralles form
Oscar Otte - laatste wedstrijden
Lille Challenger - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Otto Virtanen | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Michael Geerts | 7-5, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Glinka | 7-65, 7-63 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Michael Geerts | 7-65, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Hazem Naow | 6-2, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Lloyd Harris | 5-7, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Alexis Gautier | 1-2, - Oscar Otte - scratch | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Paul Jubb | 4-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Erik Arutiunian | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Tom Paris | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 1e ronde | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Antoine Bellier | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Marko Topo | 6-72, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Bonzi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 6-3, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde | vs. Dominik Koepfer | 7-5, 6-3, 7-69 | wedstrijd detail | |
29.06.23 Kwalif. | vs. Marc Polmans | 6-3, 7-64, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leandro Riedi | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benoit Paire | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Halle - Grass | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Laslo Djere | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Grass | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Gregoire Barrere | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Heilbronn Challenger - Clay | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 4-6, 7-61, 1-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-4, 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Turin Challenger - Clay | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Federico Gaio | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
28.04.23 2e ronde | vs. Daniel Altmaier | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Pavel Kotov | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Munich - Clay | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Flavio Cobolli | 0-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Sebastian Baez | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |
Bernabe Zapata Miralles - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1e ronde | vs. Fabio Fognini | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Laslo Djere | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Sebastian Baez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Tomas Martin Etcheverry | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Cristian Garin | 1-6, 7-63, 3-0, Cristian Garin - scratch | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Constant Lestienne | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Jiri Lehecka | 3-6, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Matteo Arnaldi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Adam Walton | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Blake Ellis | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde | vs. Stan Wawrinka | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
28.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jeff Wolf | 1-6, 0-2, - Bernabe Zapata Miralles - scratch | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Flavio Cobolli | 2-6, - Bernabe Zapata Miralles - scratch | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Brandon Nakashima | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
28.09.23 1e ronde | vs. Egor Gerasimov | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
17.09.23 Rubber 1 | vs. Seong Chan Hong | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.09.23 Rubber 1 | vs. Tomas Machac | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Novak Djokovic | 4-6, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde | vs. Ethan Quinn | 6-4, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Toronto - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Ben Shelton | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Andrey Rublev | 7-5, 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Sebastian Ofner | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Hugo Dellien | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
16.07.23 Finale | vs. Hugo Gaston | 6-3, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.07.23 Halve finale | vs. Cristian Garin | 2-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.07.23 Kwartfinale | vs. Jakub Mensik | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.07.23 2e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |