Oscar Otte vs. Mats Rosenkranz 12.06.2020

Oscar Otte vs. Mats Rosenkranz 12.06.2020 - All Lower level tournaments - confrontatie

WEDSTRIJD

12.06.201e rondeOscar Otte Mats Rosenkranz 6-2, 6-2 All Lower Clay

STATISTIEKEN

1
Oscar Otte Oscar Otte podáva0-0
0-0, 15-0, 30-30
0-1Mats Rosenkranz Mats Rosenkranz podáva
0-0, 0-30, 15-40, 30-40
Oscar Otte Oscar Otte podáva0-2
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP], A-40
1-2Mats Rosenkranz Mats Rosenkranz podáva
0-0, 30-0, 40-15[BP]
Oscar Otte Oscar Otte podáva2-2
0-0, 0-30, 30-30, 30-40[BP], A-40
3-2Mats Rosenkranz Mats Rosenkranz podáva
0-0, 15-0
Oscar Otte Oscar Otte podáva4-2
0-0, 15-0, 40-0
5-2Mats Rosenkranz Mats Rosenkranz podáva
0-0, 15-15, 15-30, 30-40, 40-A, 40-40
6-2
2
Oscar Otte Oscar Otte podáva0-0
0-0
0-1Mats Rosenkranz Mats Rosenkranz podáva
0-0, 30-0, 30-15
Oscar Otte Oscar Otte podáva1-1
0-0, 0-30, 15-30
1-2Mats Rosenkranz Mats Rosenkranz podáva
0-0, 0-15, 30-15, 40-30[BP]
Oscar Otte Oscar Otte podáva2-2
0-0, 0-30, 15-30, 40-30
3-2Mats Rosenkranz Mats Rosenkranz podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-40
Oscar Otte Oscar Otte podáva4-2
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30
5-2Mats Rosenkranz Mats Rosenkranz podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP]
6-2

Oscar Otte
Germany
16.07.93, 26 Jaar




217
231
479742 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
23.08.98, 21 Jaar




637
35
32264 $
Mats Rosenkranz
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Oscar Otte vs. Mats Rosenkranz - onderlinge wedstrijden

12.06.201e rondeOscar OtteMats Rosenkranz6-2, 6-2 wedstrijd detail All Lower Clay

Oscar Otte - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
27.06.20
1e ronde
vs. Yannick Maden6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
26.06.20
1e ronde
vs. Louis Wessels6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
25.06.20
1e ronde
vs. Yannick Maden6-71, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
24.06.20
1e ronde
vs. Nino Ehrenschneider6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
12.06.20
1e ronde
vs. Mats Rosenkranz6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
11.06.20
1e ronde
vs. Julian Lenz3-6, 6-3, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Germany Koblenz Challenger - I. hard
19.02.20
2e ronde
vs. Vit Kopriva4-6, 6-74 nederlaagwedstrijd detail
Australia Melbourne - Hard
16.01.20
1e ronde van de kwal.
vs. Mathias Bourgue7-5, 1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
France Rennes Challenger - I. hard
22.01.20
2e ronde
vs. Corentin Denolly4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Australia Canberra Challenger - Hard
08.01.20
2e ronde
vs. Henri Laaksonen6-3, 4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
06.01.20
1e ronde
vs. Lorenzo Giustino5-7, 6-1, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Italy Ortisei Challenger - I. hard
12.11.19
2e ronde
vs. Jan Choinski6-79, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Slovakia Bratislava Challenger - I. hard
05.11.19
2e ronde
vs. Yannick Maden4-6, 6-2, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
04.11.19
1e ronde
vs. Sasi Kumar Mukund6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Germany Eckental Challenger - Carpet
31.10.19
3e ronde
vs. Lloyd Harris6-4, 4-6, 6-73 nederlaagwedstrijd detail
29.10.19
2e ronde
vs. Ruben Bemelmans4-6, 6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Germany Hamburg Challenger - I. hard
23.10.19
2e ronde
vs. Bernabe Zapata Miralles2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Sweden Stockholm - I. hard
15.10.19
1e ronde
vs. Alexei Popyrin6-76, 6-75 nederlaagwedstrijd detail
14.10.19
Kwalif.
vs. Cedrik-Marcel Stebe4-6, 6-4, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
13.10.19
1e ronde van de kwal.
vs. Tommy Robredo6-0, 4-6, 6-1 overwinningwedstrijd detail
France Mouilleron Le - I. hard
10.10.19
3e ronde
vs. Mikael Ymer3-6, 6-1, 6-76 nederlaagwedstrijd detail
09.10.19
2e ronde
vs. Ernests Gulbis2-6, 7-65, 2-0, Ernests Gulbis - scratchoverwinningwedstrijd detail
07.10.19
1e ronde
vs. Manuel Guinard6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
France Orleans Challenger - I. hard
23.09.19
1e ronde
vs. Lucas Miedler6-75, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
France Metz - I. hard
17.09.19
1e ronde
vs. Lorenzo Sonego2-6, 6-72 nederlaagwedstrijd detail
16.09.19
Kwalif.
vs. Maxime Janvier2-6, 6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
15.09.19
1e ronde van de kwal.
vs. Artem Dubrivnyy7-63, 6-3 overwinningwedstrijd detail
USA New York - Hard
21.08.19
2e ronde van de kwal.
vs. Soon-Woo Kwon2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
19.08.19
1e ronde van de kwal.
vs. Govind Nanda7-64, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Germany Braunschweig Challenger - Clay
09.07.19
2e ronde
vs. Daniel Altmaier3-6, 0-1, - Oscar Otte - scratchnederlaagwedstrijd detail

Mats Rosenkranz - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
27.06.20
1e ronde
vs. Yannick Hanfmann6-4, 4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
26.06.20
1e ronde
vs. Yannick Hanfmann6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
25.06.20
1e ronde
vs. Christoph Negritu7-62, 6-1 overwinningwedstrijd detail
24.06.20
1e ronde
vs. Daniel Altmaier6-2, 4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
12.06.20
1e ronde
vs. Oscar Otte2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
11.06.20
1e ronde
vs. Jan-Lennard Struff4-6, 7-62, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Egypt M15 Sharm - Hard
12.03.20
2e ronde
vs. Filip Duda Filip Duda - niet aangetreden overwinningwedstrijd detail
11.03.20
1e ronde
vs. Oleksandr Bielinskyi6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Egypt M15 Sharm - Hard
04.03.20
1e ronde
vs. Giorgio Ricca6-4, 6-74, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
United Kingdom M25 Sunderland - I. hard
23.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Josip Krstanovic6-3, 1-6, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
Germany M15 Oberhaching - I. hard
18.02.20
1e ronde
vs. Dalibor Svrcina4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
United Kingdom M25 Barnstaple - I. hard
12.02.20
2e ronde
vs. Christopher Heyman5-7, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
11.02.20
1e ronde
vs. Jack Gibbens6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
France M15 Veigy - Carpet
30.01.20
2e ronde
vs. Elmar Ejupovic4-6, 7-63, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
28.01.20
1e ronde
vs. Alexander Erler6-3, 6-72, 6-2 overwinningwedstrijd detail
France M15+H Bressuire - I. hard
23.01.20
2e ronde
vs. Kenny de Schepper5-7, 6-74 nederlaagwedstrijd detail
22.01.20
1e ronde
vs. Alexandre Peyrot4-6, 6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
France M15+H Bagnoles - Clay
15.01.20
1e ronde
vs. Hugo Pierre6-74, 6-4, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Spain M15 Manacor - Hard
09.01.20
2e ronde
vs. Carlos Alcaraz Garfia2-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
07.01.20
1e ronde
vs. Daniel Rincon7-63, 7-64 overwinningwedstrijd detail
Thailand M15 Nonthaburi - Hard
27.11.19
1e ronde
vs. Florent Bax4-6, 6-1, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
France M15 Sarreguemines - Carpet
19.11.19
1e ronde
vs. Jan Choinski6-4, 3-6, 6-73 nederlaagwedstrijd detail
France M15 Villers - I. hard
15.11.19
Kwartfinale
vs. Ronan Joncour6-4, 3-6, 6-713 nederlaagwedstrijd detail
14.11.19
2e ronde
vs. Maxime Tchoutakian7-66, 3-6, 6-1 overwinningwedstrijd detail
12.11.19
1e ronde
vs. Boris Fassbender7-66, 5-7, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Australia Playford Challenger - Hard
28.10.19
1e ronde
vs. Alexey Zakharov4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Australia Traralgon Challenger - Hard
21.10.19
1e ronde
vs. Thomas Fancutt5-7, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Germany Ismaning Challenger - Carpet
15.10.19
1e ronde
vs. Zdenek Kolar4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
14.10.19
Kwalif.
vs. Vitaliy Sachko7-68, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Germany M15 Bad - Carpet
10.10.19
2e ronde
vs. Daniel De Jonge6-79, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
<