WEDSTRIJD
29.10.19 | 2e ronde | Oscar Otte | Ruben Bemelmans | 4-6, 6-2, 6-3 | Eckental Challenger | Carpet |
STATISTIEKEN
Oscar Otte | Ruben Bemelmans | |
1e Service % | 60/92 (65%) | 45/79 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 47/60 (78%) | 32/45 (71%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/32 (41%) | 17/34 (50%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/79 (38%) | 32/92 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 90/171 (53%) | 81/171 (47%) |
Dubbele fouten | 10 | 5 |
Aces | 9 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ruben Bemelmans | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oscar Otte | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Ruben Bemelmans | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Oscar Otte | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Ruben Bemelmans | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oscar Otte | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Ruben Bemelmans | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Oscar Otte | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Ruben Bemelmans | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Oscar Otte | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Ruben Bemelmans | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oscar Otte | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Ruben Bemelmans | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oscar Otte | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Ruben Bemelmans | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Oscar Otte | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Ruben Bemelmans | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Oscar Otte | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Ruben Bemelmans | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oscar Otte | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Ruben Bemelmans | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Oscar Otte | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Ruben Bemelmans | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oscar Otte | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Ruben Bemelmans | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Oscar Otte | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Ruben Bemelmans | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Oscar Otte vs. Ruben Bemelmans - onderlinge wedstrijden
29.10.19 | 2e ronde | Oscar Otte | Ruben Bemelmans | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Eckental Challenger | Carpet |
01.11.18 | 2e ronde | Ruben Bemelmans | Oscar Otte | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Eckental Challenger | Carpet |
Oscar Otte form & Ruben Bemelmans form
Oscar Otte - laatste wedstrijden
Lille Challenger - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Otto Virtanen | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Michael Geerts | 7-5, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Glinka | 7-65, 7-63 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Michael Geerts | 7-65, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Hazem Naow | 6-2, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Lloyd Harris | 5-7, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Alexis Gautier | 1-2, - Oscar Otte - scratch | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Paul Jubb | 4-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Erik Arutiunian | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Tom Paris | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 1e ronde | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Antoine Bellier | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Marko Topo | 6-72, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Bonzi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 6-3, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde | vs. Dominik Koepfer | 7-5, 6-3, 7-69 | wedstrijd detail | |
29.06.23 Kwalif. | vs. Marc Polmans | 6-3, 7-64, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leandro Riedi | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benoit Paire | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Halle - Grass | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Laslo Djere | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Grass | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Gregoire Barrere | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Heilbronn Challenger - Clay | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 4-6, 7-61, 1-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-4, 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Turin Challenger - Clay | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Federico Gaio | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
28.04.23 2e ronde | vs. Daniel Altmaier | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Pavel Kotov | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Munich - Clay | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Flavio Cobolli | 0-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Sebastian Baez | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |
Ruben Bemelmans - laatste wedstrijden
Antwerp - I. hard | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ilkley Challenger - Grass | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zizou Bergs | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tunis Challenger - Clay | ||||
16.05.22 1e ronde | vs. Zhizhen Zhang | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Heilbronn Challenger - Clay | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 6-3, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Hard | ||||
19.04.22 1e ronde | vs. Henry Patten | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Hard | ||||
16.04.22 Halve finale | vs. Antoine Escoffier | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.04.22 Kwartfinale | vs. Charles Broom | 6-2, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.04.22 2e ronde | vs. Daniel Little | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.04.22 1e ronde | vs. Michael Shaw | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
28.03.22 Kwalif. | vs. Gijs Brouwer | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Fonio | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
22.03.22 1e ronde | vs. Marek Gengel | 6-74, 6-73 | wedstrijd detail | |
Turin Challenger - I. hard | ||||
28.02.22 1e ronde | vs. Thomas Fabbiano | 7-5, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
24.02.22 2e ronde | vs. Gilles Simon | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.02.22 1e ronde | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Forli 4 - I. hard | ||||
15.02.22 1e ronde | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
11.02.22 Kwartfinale | vs. Zizou Bergs | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.02.22 2e ronde | vs. Quentin Halys | 7-63, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.02.22 1e ronde | vs. Maxime Janvier | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
27.01.22 2e ronde | vs. Hiroki Moriya | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.01.22 1e ronde | vs. Roman Safiullin | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Bendigo Challenger - Hard | ||||
03.01.22 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Eckental Challenger - Carpet | ||||
03.11.21 2e ronde | vs. Jordan Thompson | 1-6, 1-3, - Ruben Bemelmans - scratch | wedstrijd detail | |
02.11.21 1e ronde | vs. Tobias Simon | 6-76, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
28.10.21 2e ronde | vs. Quentin Halys | 6-78, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.21 1e ronde | vs. Henri Squire | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
04.10.21 1e ronde | vs. Constant Lestienne | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
01.10.21 Kwartfinale | vs. Dennis Novak | 6-76, 6-76 | wedstrijd detail | |
30.09.21 2e ronde | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |