WEDSTRIJD
04.11.19 | 1e ronde | Oscar Otte | Mukund Sasikumar | 6-1, 6-2 | Bratislava Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Oscar Otte | Mukund Sasikumar | |
1e Service % | 31/44 (70%) | 25/49 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/31 (87%) | 17/25 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/13 (54%) | 6/24 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/49 (53%) | 10/44 (23%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/93 (65%) | 33/93 (35%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 7 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Oscar Otte | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oscar Otte | 2-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Oscar Otte | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Oscar Otte | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oscar Otte | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Oscar Otte | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Oscar Otte | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Oscar Otte | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Oscar Otte vs. Mukund Sasikumar - onderlinge wedstrijden
04.11.19 | 1e ronde | Oscar Otte | Mukund Sasikumar | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Bratislava Challenger | I. hard |
Oscar Otte form & Mukund Sasikumar form
Oscar Otte - laatste wedstrijden
Lille Challenger - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Otto Virtanen | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Michael Geerts | 7-5, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Glinka | 7-65, 7-63 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Michael Geerts | 7-65, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Hazem Naow | 6-2, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Lloyd Harris | 5-7, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Alexis Gautier | 1-2, - Oscar Otte - scratch | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Paul Jubb | 4-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Erik Arutiunian | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Tom Paris | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 1e ronde | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Antoine Bellier | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Marko Topo | 6-72, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Bonzi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 6-3, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde | vs. Dominik Koepfer | 7-5, 6-3, 7-69 | wedstrijd detail | |
29.06.23 Kwalif. | vs. Marc Polmans | 6-3, 7-64, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leandro Riedi | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benoit Paire | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Halle - Grass | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Laslo Djere | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Grass | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Gregoire Barrere | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Heilbronn Challenger - Clay | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 4-6, 7-61, 1-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-4, 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Turin Challenger - Clay | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Federico Gaio | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
28.04.23 2e ronde | vs. Daniel Altmaier | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Pavel Kotov | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Munich - Clay | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Flavio Cobolli | 0-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Sebastian Baez | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |
Mukund Sasikumar - laatste wedstrijden
M15 Chandigarh - Hard | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Khumoun Sultanov | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Bang Shuo Yin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Madhwin Kamath | 6-2, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Kabir Hans | 7-62, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 New - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Karan Singh | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Chak Lam Coleman Wong | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Adam Walton | - Mukund Sasikumar - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Felix Gill | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Federico Gaio | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Dalibor Svrcina | 7-66, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Moez Echargui | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Chennai - Hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Bernard Tomic | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Jelle Sels | 6-0, 2-0, Jelle Sels - scratch | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Alexey Zakharov | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Dominik Palan | 5-7, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Yunseok Jang | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Bhopal - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. David Pichler | 7-65, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mandya - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Jelle Sels | 6-2, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Kabir Hans | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Altug Celikbilek | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Max Hans Rehberg | 6-79, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Edas Butvilas | 6-3, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Sousa | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Stuart Parker | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Nikita Ianin | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Jacopo Bilardo | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |