WEDSTRIJD
16.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Oskari Eerola | Dzianis Zharyn | 6-3, 4-6, 10-6 | M15 Pajulahti | I. hard |
STATISTIEKEN
Finland
02.04.02, 22 Jaar
02.04.02, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belarus
14.12.00, 23 Jaar
14.12.00, 23 Jaar
Oskari Eerola vs. Dzianis Zharyn - onderlinge wedstrijden
16.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Oskari Eerola | Dzianis Zharyn | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | M15 Pajulahti | I. hard |
Oskari Eerola form & Dzianis Zharyn form
Oskari Eerola - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jack Karlsson Wistrand | 3-6, 7-5, 3-10 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniels Tens | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Umberto Giovannini | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kylian Collignon | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tadija Radovanovic | 7-5, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Khomich | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksa Smiljanic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Hyvinkaa - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Apltauer | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vaasa - Hard | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Siim Troost | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
05.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rasmus Rapo | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Zgirovsky | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksa Smiljanic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shendrit Deari | 4-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Kobierski | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Lapalu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Castagnola | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naoki Tajima | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bohua Dong | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Miha Vetrih | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pirot - Clay | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matija Samardzic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zlatibor - Clay | ||||
13.09.22 Kwalif. | vs. Dimitrije Zubac | 5-7, 7-66, 6-10 | wedstrijd detail | |
12.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Danilo Ilic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Indjic | 1-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Helsinki - Hard | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Mathieu Scaglia | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - Clay | ||||
02.08.22 Kwalif. | vs. Alexis Boureau | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nikolajs Galkins | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Vaasa - Hard | ||||
01.06.22 1e ronde | vs. Karl Friberg | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.05.22 Kwalif. | vs. Tommy Hellstrom | 7-5, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
30.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Valtteri Tuukkanen | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Dzianis Zharyn - laatste wedstrijden
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
03.06.21 1e ronde | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.05.21 Kwalif. | vs. Leyton Rivera | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Michal Mikula | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maksym Neverov | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
25.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Donev | 6-75, 7-66, 6-10 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Semen Aginskiy | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Tepmahc | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Carles Hernandez | 6-2, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanos Schinas | 6-4, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Louis Herman | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Paulovcak | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Theo Arribage | 6-4, 6-73, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Bukhara - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Martin Borisiouk | 7-64, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.10.19 Kwalif. | vs. Vladislav Tasenkov | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Adil Karimov | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Harry Wendelken | 6-2, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Stockholm - I. hard | ||||
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Thour | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pajulahti - I. hard | ||||
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Oskari Eerola | 3-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Minsk - Hard | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Maxim Tybar | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Vilnius - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Mashtakov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vitaliy Sachko | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
01.05.19 1e ronde | vs. Mark Whitehouse | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.04.19 Kwalif. | vs. Victor Gurevich | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandre Andguladze | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bernardo Saraiva | 5-7, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
18.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matej Sabanov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F28 - Hard | ||||
18.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jannis Kahlke | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F27 - Hard | ||||
12.11.18 Kwalif. | vs. Cosmin Ontica | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail |