Germany
24.07.01, 22 Jaar
24.07.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
22.05.97, 26 Jaar
22.05.97, 26 Jaar
Osman Torski vs. Maurizio Speziali - onderlinge wedstrijden
21.01.20 | Kwalif. | Osman Torski | Maurizio Speziali | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Osman Torski form & Maurizio Speziali form
Osman Torski - laatste wedstrijden
M25 Antalya - Clay | ||||
08.03.22 1e ronde | vs. Alexander Weis | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michel Hopp | 4-6, 7-5, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
20.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Gianmarco Ferrari | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Eric Morris | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Trier - Clay | ||||
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Gentzsch | 4-6, 1-3, - Osman Torski - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Wetzlar - Clay | ||||
04.08.21 1e ronde | vs. Lenny Hampel | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.08.21 Kwalif. | vs. John Sperle | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kai Lemstra | 6-4, 0-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Cigarran | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Skopje - Clay | ||||
02.06.21 1e ronde | vs. Miljan Zekic | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.06.21 Kwalif. | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Manasov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Viktor Yanev | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Troisdorf - Clay | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Bulitski | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Hellfritsch | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.03.21 Kwalif. | vs. Deney Wassermann | 3-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
22.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Max Houkes | Max Houkes - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Bertuccioli | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
22.07.20 1e ronde | vs. Milan Welte | 6-1, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.07.20 1e ronde | vs. Nino Ehrenschneider | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Borza | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ferdi Tangal | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Max Houkes | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Maxime Hamou | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Arjun Mahadevan | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Peter Nagy | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.01.20 Kwalif. | vs. Maurizio Speziali | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Moritz Stoeger | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Cihan Akay | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |
Maurizio Speziali - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Matvey Khomentovskiy | 6-3, 6-77, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Seita Watanabe | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Carlo Alberto Fossati | 4-6, 7-69, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nemanja Malesevic | 2-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Justin Eleveld | 6-2, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.01.20 Kwalif. | vs. Osman Torski | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Kaan Cepel | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Hasan Uzakov | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Piombino - Hard | ||||
27.08.19 Kwalif. | vs. Mattia Rossi | 6-2, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Davide Pozzi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
13.08.19 Kwalif. | vs. Gian Marco Ortenzi | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Giuseppe Tresca | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Appiano - Clay | ||||
05.08.19 Kwalif. | vs. Andrea Guerrieri | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Fiorentini | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Pontedera - Clay | ||||
23.07.19 Kwalif. | vs. Luigi Sorrentino | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgio Portaluri | 6-3, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Gubbio - Clay | ||||
16.07.19 Kwalif. | vs. Alessandro Procopio | 6-4, 6-73, 6-10 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Taddia | 7-5, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Casinalbo - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Guerrieri | 6-4, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Alkmaar - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Dellavedova | 7-610, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
Turkey F37 - Clay | ||||
19.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Carles Batlle | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.11.18 Kwalif. | vs. Plamen Milushev | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F36 - Clay | ||||
13.11.18 1e ronde | vs. Edward Hubner | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.11.18 Kwalif. | vs. Gabriel Donev | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Bajic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Stanley Payyappilly | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Tunisia F38 - Hard | ||||
28.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel De Jonge | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F31 - Clay | ||||
07.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Filippo Speziali | 6-4, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
06.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Randjelovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |