WEDSTRIJD
04.11.20 | 1e ronde | Otto Virtanen | Iiro Vasa | 6-3, 6-2 | M15 Parnu | I. hard |
STATISTIEKEN
Otto Virtanen | Iiro Vasa | |
1e Service % | 29/51 (57%) | 28/42 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/29 (76%) | 15/28 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/22 (73%) | 9/14 (64%) |
Benutte Breakpoints | 3/4 (75%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 18/42 (43%) | 13/51 (25%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/93 (60%) | 37/93 (40%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 6 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Iiro Vasa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Otto Virtanen | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Iiro Vasa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Otto Virtanen | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Iiro Vasa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Otto Virtanen | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Iiro Vasa | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Otto Virtanen | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Iiro Vasa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Otto Virtanen | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Iiro Vasa | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Otto Virtanen | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Iiro Vasa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Otto Virtanen | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Iiro Vasa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Otto Virtanen | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Iiro Vasa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Otto Virtanen vs. Iiro Vasa - onderlinge wedstrijden
04.08.21 | 1e ronde | Otto Virtanen | Iiro Vasa | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Parnu | Clay |
04.11.20 | 1e ronde | Otto Virtanen | Iiro Vasa | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Parnu | I. hard |
Otto Virtanen form & Iiro Vasa form
Otto Virtanen - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Roberto Bautista Agut | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jurij Rodionov | 6-73, 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Daniel Masur | 6-74, 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Rudolf Molleker | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Cem Ilkel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Remy Bertola | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Gregoire Barrere | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Alexander Blockx | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Oscar Otte | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
25.02.24 Finale | vs. Leandro Riedi | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Brandon Nakashima | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Lucas Pouille | 7-65, 7-63 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Benoit Paire | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Tristan Lamasine | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Adrian Andreev | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Nuno Borges | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Harold Mayot | - | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Kyrian Jacquet | 1-6, 4-1, Kyrian Jacquet - scratch | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Gregoire Barrere | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Vavassori | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Francesco Maestrelli | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Marc-Andrea Huesler | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
24.11.23 Rubber 1 | vs. Alexei Popyrin | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
21.11.23 | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Constant Lestienne | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail |
Iiro Vasa - laatste wedstrijden
M25 Lodz - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Vilius Gaubas | 0-6, 2-4, - Iiro Vasa - scratch | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Maciej Matuszczyk | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Hyvinkaa - Clay | ||||
06.08.23 Finale | vs. Maxence Rivet | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.08.23 Halve finale | vs. Amaury Raynel | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.08.23 Kwartfinale | vs. Dominik Boehler | 7-69, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.08.23 2e ronde | vs. Valerio Perruzza | 6-73, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.08.23 1e ronde | vs. Oskar Antinheimo | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Martos - Hard | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Pedro Vives Marcos | 7-66, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Jaime Faria | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Pablo Martinez Gomez | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Afonso Portugal | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marc Saura Moragrega | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Vaasa - Hard | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Jonathan Mridha | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Oskar Antinheimo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Johannes Haerteis | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Helsinki - Hard | ||||
12.08.22 Kwartfinale | vs. Filip Peliwo | 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
11.08.22 2e ronde | vs. Edison Ambarzumjan | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.08.22 1e ronde | vs. Max Cunat | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - Clay | ||||
03.08.22 1e ronde | vs. Robin Erik Parts | 6-2, 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vejle - Clay | ||||
28.07.22 2e ronde | vs. Sandro Kopp | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.07.22 1e ronde | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.07.22 Kwalif. | vs. Richard Biagiotti | 6-3, 5-7, 11-9 | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Dahlberg | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Harold Mayot | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vaasa - Hard | ||||
02.06.22 2e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.06.22 1e ronde | vs. Otso Martikainen | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Meitar - Hard | ||||
02.11.21 1e ronde | vs. Arnaud Bovy | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.11.21 Kwalif. | vs. Ben Weintraub | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Eitan Dray | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - I. hard | ||||
29.10.21 Kwartfinale | vs. Vladimir Ivanov | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail |