WEDSTRIJD
25.07.19 | 2e ronde | Pablo Carreno-Busta | Jan-Lennard Struff | 6-1, 7-64 | Hamburg | Clay |
STATISTIEKEN
Pablo Carreno-Busta | Jan-Lennard Struff | |
1e Service % | 34/59 (58%) | 32/62 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/34 (76%) | 22/32 (69%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/25 (40%) | 10/30 (33%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 3/6 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/62 (48%) | 23/59 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/121 (55%) | 55/121 (45%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 6 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Pablo Carreno-Busta | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Jan-Lennard Struff | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pablo Carreno-Busta | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Jan-Lennard Struff | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pablo Carreno-Busta | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Jan-Lennard Struff | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Pablo Carreno-Busta | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Jan-Lennard Struff | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Pablo Carreno-Busta | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Jan-Lennard Struff | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pablo Carreno-Busta | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Jan-Lennard Struff | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Pablo Carreno-Busta | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Jan-Lennard Struff | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Pablo Carreno-Busta | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-5 | Jan-Lennard Struff | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pablo Carreno-Busta | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Jan-Lennard Struff | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Pablo Carreno-Busta | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-6 | Jan-Lennard Struff | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Pablo Carreno-Busta vs. Jan-Lennard Struff - onderlinge wedstrijden
03.11.20 | 2e ronde | Pablo Carreno-Busta | Jan-Lennard Struff | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | Paris | I. hard |
25.07.19 | 2e ronde | Pablo Carreno-Busta | Jan-Lennard Struff | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | Hamburg | Clay |
10.01.19 | Kwartfinale | Jan-Lennard Struff | Pablo Carreno-Busta | 7-65, 6-76, 7-67 | wedstrijd detail | Auckland | Hard |
23.08.16 | 2e ronde | Pablo Carreno-Busta | Jan-Lennard Struff | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | Winston-Salem | Hard |
18.09.15 | Kwartfinale | Jan-Lennard Struff | Pablo Carreno-Busta | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | Szczecin Challenger | Clay |
12.04.14 | 1e ronde van de kwal. | Pablo Carreno-Busta | Jan-Lennard Struff | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Monte-Carlo | Clay |
Pablo Carreno-Busta form & Jan-Lennard Struff form
Pablo Carreno-Busta - laatste wedstrijden
Malaga Challenger - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Arthur Cazaux | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
13.02.23 1e ronde | vs. Richard Gasquet | 6-2, 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
19.01.23 2e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 6-4, 6-75, 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
17.01.23 1e ronde | vs. Pedro Cachin | 7-64, 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
11.01.23 2e ronde | vs. Soon-Woo Kwon | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
23.11.22 | vs. Marin Cilic | 7-5, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
03.11.22 3e ronde | vs. Tommy Paul | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.11.22 2e ronde | vs. Denis Shapovalov | 7-62, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.22 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
28.10.22 Kwartfinale | vs. Carlos Alcaraz | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.10.22 2e ronde | vs. Dominic Stricker | 7-5, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.22 1e ronde | vs. Sebastian Baez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Naples - Hard | ||||
21.10.22 2e ronde | vs. Fabio Fognini | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.10.22 Kwartfinale | vs. Miomir Kecmanovic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Gijon - I. hard | ||||
14.10.22 Kwartfinale | vs. Arthur Rinderknech | 6-4, 3-6, 6-716 | wedstrijd detail | |
12.10.22 2e ronde | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
29.09.22 2e ronde | vs. Marc-Andrea Huesler | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
04.09.22 4e ronde | vs. Karen Khachanov | 6-4, 3-6, 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.09.22 3e ronde | vs. Alex De Minaur | 6-1, 6-1, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
31.08.22 2e ronde | vs. Alexander Bublik | 4-6, 6-4, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
29.08.22 1e ronde | vs. Dominic Thiem | 7-5, 6-1, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
16.08.22 1e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 6-1, 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
14.08.22 Finale | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.08.22 Halve finale | vs. Daniel Evans | 7-5, 6-77, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.08.22 Kwartfinale | vs. Jack Draper | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.08.22 3e ronde | vs. Jannik Sinner | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.08.22 2e ronde | vs. Holger Rune | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.08.22 1e ronde | vs. Matteo Berrettini | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Jan-Lennard Struff - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
25.03.24 3e ronde | vs. Alex De Minaur | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 2e ronde | vs. Daniel Altmaier | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
10.03.24 3e ronde | vs. Jannik Sinner | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 2e ronde | vs. Borna Coric | 6-73, 6-2, 7-69 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Hubert Hurkacz | 6-75, 7-64, 6-76 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 4-6, 7-65, 7-64 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Mate Valkusz | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.02.24 | vs. Marton Fucsovics | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 4-6, 6-1, 6-75, 6-1, 6-79 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Rinky Hijikata | 3-6, 6-3, 6-2, 6-72, 7-68 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Sebastian Ofner | 7-64, 6-75, 6-72 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Marin Cilic | 3-6, 7-64, 7-67 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
10.11.23 Halve finale | vs. Jack Draper | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 Kwartfinale | vs. Fabian Marozsan | 7-63, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Billy Harris | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Felix Auger Aliassime | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
25.10.23 2e ronde | vs. Hubert Hurkacz | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Christopher Eubanks | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Hugo Gaston | 7-5, 6-75, 6-711 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
07.10.23 2e ronde | vs. Matteo Arnaldi | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
29.09.23 1e ronde | vs. Casper Ruud | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
24.09.23 Kwartfinale | vs. Yoshihito Nishioka | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.09.23 2e ronde | vs. Cristian Garin | 6-3, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Halle - Grass | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Alexander Bublik | 3-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Roman Safiullin | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Grass | ||||
18.06.23 Finale | vs. Frances Tiafoe | 6-4, 6-71, 6-78 | wedstrijd detail | |
17.06.23 Halve finale | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Richard Gasquet | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |