WEDSTRIJD
21.01.20 | 1e ronde | Pablo Carreno-Busta | Jozef Kovalik | 6-4, 3-6, 6-1, 7-62 | Melbourne | Hard |
STATISTIEKEN
Pablo Carreno-Busta | Jozef Kovalik | |
1e Service % | 67/104 (64%) | 66/110 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 58/67 (87%) | 43/66 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/37 (54%) | 26/44 (59%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 41/110 (37%) | 26/104 (25%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 119/214 (56%) | 95/214 (44%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 12 | 8 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Pablo Carreno-Busta vs. Jozef Kovalik - onderlinge wedstrijden
21.01.20 | 1e ronde | Pablo Carreno-Busta | Jozef Kovalik | 6-4, 3-6, 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | Melbourne | Hard |
27.05.18 | 1e ronde | Pablo Carreno-Busta | Jozef Kovalik | 4-6, 6-1, 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | Paris | Clay |
11.02.13 | Kwartfinale | Pablo Carreno-Busta | Jozef Kovalik | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | Spain F2 | Clay |
Pablo Carreno-Busta form & Jozef Kovalik form
Pablo Carreno-Busta - laatste wedstrijden
Malaga Challenger - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Arthur Cazaux | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
13.02.23 1e ronde | vs. Richard Gasquet | 6-2, 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
19.01.23 2e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 6-4, 6-75, 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
17.01.23 1e ronde | vs. Pedro Cachin | 7-64, 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
11.01.23 2e ronde | vs. Soon-Woo Kwon | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
23.11.22 | vs. Marin Cilic | 7-5, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
03.11.22 3e ronde | vs. Tommy Paul | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.11.22 2e ronde | vs. Denis Shapovalov | 7-62, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.22 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
28.10.22 Kwartfinale | vs. Carlos Alcaraz | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.10.22 2e ronde | vs. Dominic Stricker | 7-5, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.22 1e ronde | vs. Sebastian Baez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Naples - Hard | ||||
21.10.22 Kwartfinale | vs. Miomir Kecmanovic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.10.22 2e ronde | vs. Fabio Fognini | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Gijon - I. hard | ||||
14.10.22 Kwartfinale | vs. Arthur Rinderknech | 6-4, 3-6, 6-716 | wedstrijd detail | |
12.10.22 2e ronde | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
29.09.22 2e ronde | vs. Marc-Andrea Huesler | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
04.09.22 4e ronde | vs. Karen Khachanov | 6-4, 3-6, 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.09.22 3e ronde | vs. Alex De Minaur | 6-1, 6-1, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
31.08.22 2e ronde | vs. Alexander Bublik | 4-6, 6-4, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
29.08.22 1e ronde | vs. Dominic Thiem | 7-5, 6-1, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
16.08.22 1e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 6-1, 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
14.08.22 Finale | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.08.22 Halve finale | vs. Daniel Evans | 7-5, 6-77, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.08.22 Kwartfinale | vs. Jack Draper | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.08.22 3e ronde | vs. Jannik Sinner | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.08.22 2e ronde | vs. Holger Rune | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.08.22 1e ronde | vs. Matteo Berrettini | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Jozef Kovalik - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Luca Nardi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Jonas Forejtek | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Zsombor Piros | 0-6, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Evan Furness | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Titouan Droguet | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Peter Fajta | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Bu Yunchaokete | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Iliyan Radulov | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Stefano Travaglia | 5-7, 6-3, 0-3, - Jozef Kovalik - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Richard Zusman | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Abedallah Shelbayh | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mattia Bellucci | 1-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Dmitry Popko | 3-6, 2-5, - Jozef Kovalik - scratch | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Juan Bautista Torres | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Fabio Fognini | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 6-74, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Federico Coria | 6-4, 6-75, 6-72 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Francisco Comesana | 7-63, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 6-75, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Andrea Pellegrino | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Ergi Kirkin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Roberto Carballes Baena | 7-5, 3-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Pedro Cachin | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 7-61, 7-67 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde | vs. Henri Squire | 7-63, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |