WEDSTRIJD
15.01.20 | 1e ronde | Pablo Llamas Ruiz | Johannes Haerteis | 6-3, 6-4 | M15 Manacor | Hard |
STATISTIEKEN
Pablo Llamas Ruiz | Johannes Haerteis | |
1e Service % | 32/43 (74%) | 35/60 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/32 (78%) | 23/35 (66%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/11 (73%) | 10/25 (40%) |
Benutte Breakpoints | 4/10 (40%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/60 (45%) | 10/43 (23%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/103 (58%) | 43/103 (42%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Pablo Llamas Ruiz | 0-0 | |
0-0, 15-15 | ||
0-1 | Johannes Haerteis | |
0-0 | ||
Pablo Llamas Ruiz | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
2-1 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pablo Llamas Ruiz | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Pablo Llamas Ruiz | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
4-3 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0 | ||
Pablo Llamas Ruiz | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-15 | ||
Pablo Llamas Ruiz | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Johannes Haerteis | |
0-0 | ||
Pablo Llamas Ruiz | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Pablo Llamas Ruiz | 2-3 | |
0-0, 15-15 | ||
3-3 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pablo Llamas Ruiz | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-40[BP] | ||
4-4 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pablo Llamas Ruiz | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15 | ||
Pablo Llamas Ruiz | 6-4 | |
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Pablo Llamas Ruiz vs. Johannes Haerteis - onderlinge wedstrijden
15.01.20 | 1e ronde | Pablo Llamas Ruiz | Johannes Haerteis | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Manacor | Hard |
Pablo Llamas Ruiz form & Johannes Haerteis form
Pablo Llamas Ruiz - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Henrique Rocha | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Richard Gasquet | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.03.24 2e ronde | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde | vs. Jan Choinski | 7-63, 7-66 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 4-6, 7-65, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Martin Landaluce | 6-76, 0-1, - Pablo Llamas Ruiz - scratch | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Alejandro Moro Canas | 5-7, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
11.02.24 Kwalif. | vs. Maxime Cressy | 7-66, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Guy Den Ouden | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Damm | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Holger Rune | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Richard Gasquet | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Calvin Hemery | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Gigante | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Diallo | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Adrian Andreev | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Alibek Kachmazov | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Bolt | 5-7, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-75, 7-5, 6-75 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
04.10.23 2e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Benjamin Hassan | 6-71, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
07.09.23 Kwartfinale | vs. Calvin Hemery | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-77, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Johannes Haerteis - laatste wedstrijden
M15 Forbach - Carpet | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Mikail Alimli | 1-2, - Johannes Haerteis - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Jody Maginley | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Charles Broom | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Allershausen - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Nicola Kuhn | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Luca Hesselmann | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Ystad - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Frankfurt - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Lucas Gerch | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Kai Lemstra | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 4-1, Mats Rosenkranz - scratch | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Emilio Nava | 6-73, 6-72 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Hugo Maia | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Lilov | 6-4, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Joao Domingues | 6-2, 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Tomas Pinho | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Cluj - Clay | ||||
22.06.23 Kwartfinale | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 2e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Vaasa - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Iiro Vasa | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prague 2 - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sanxenxo - Hard | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Robert Strombachs | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Tao Mu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Grigory Kuklin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Daniele Capecchi | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - Carpet | ||||
30.03.23 2e ronde | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Aleksandr Bulitski | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Forti | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |