WEDSTRIJD
06.09.20 | 1e ronde van de kwal. | Pablo Llamas Ruiz | Michel-Alexandre Fortin | 6-3, 6-2 | M15 Sintra | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Canada
08.03.99, 25 Jaar
08.03.99, 25 Jaar
Pablo Llamas Ruiz vs. Michel-Alexandre Fortin - onderlinge wedstrijden
06.09.20 | 1e ronde van de kwal. | Pablo Llamas Ruiz | Michel-Alexandre Fortin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Sintra | Hard |
Pablo Llamas Ruiz form & Michel-Alexandre Fortin form
Pablo Llamas Ruiz - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Henrique Rocha | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Richard Gasquet | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.03.24 2e ronde | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde | vs. Jan Choinski | 7-63, 7-66 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 4-6, 7-65, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Martin Landaluce | 6-76, 0-1, - Pablo Llamas Ruiz - scratch | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Alejandro Moro Canas | 5-7, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
11.02.24 Kwalif. | vs. Maxime Cressy | 7-66, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Guy Den Ouden | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Damm | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Holger Rune | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Richard Gasquet | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Calvin Hemery | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Gigante | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Diallo | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Adrian Andreev | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Alibek Kachmazov | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Bolt | 5-7, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-75, 7-5, 6-75 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
04.10.23 2e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Benjamin Hassan | 6-71, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
07.09.23 Kwartfinale | vs. Calvin Hemery | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-77, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Michel-Alexandre Fortin - laatste wedstrijden
M25 Tbilisi - Hard | ||||
07.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Maksim Shin | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. David Totikashvili | 6-4, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Baran Cengiz | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Velenje - Clay | ||||
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
24.05.22 1e ronde | vs. Karan Singh | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
16.05.22 Kwalif. | vs. Tai Sach | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Shiva Swaroop | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
09.05.22 Kwalif. | vs. Joseph White | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Benzal Alia | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Reus - Clay | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ignasi De Rueda De Genover | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
22.03.22 Kwalif. | vs. Joshua Paris | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Stepan Pecak | 4-6, 7-66, 10-6 | wedstrijd detail | |
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Solans | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Loule - Hard | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Wolfschmidt | 1-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Portimao - Hard | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Runhao Hua | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Bernardo Teixeira | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elmer Moller | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dax Donders | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marius Ruzgas | 3-6, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
01.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jonathan Backman | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.09.21 1e ronde | vs. Takashi Saito | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Arjun Mehrotra | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Matas Vasiliauskas | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aziz Ouakaa | Aziz Ouakaa - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Keisuke Saitoh | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Castelo - Hard | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hillel Rousseau | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Berry | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Christos Keisidis | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Asaf Friedler | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |