WEDSTRIJD
19.02.20 | 1e ronde | Pablo Vivero Gonzalez | Andrea Picchione | 6-1, 6-2 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Pablo Vivero Gonzalez | Andrea Picchione | |
1e Service % | 24/39 (62%) | 23/45 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/24 (83%) | 13/23 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/15 (80%) | 7/22 (32%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/45 (56%) | 7/39 (18%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/84 (68%) | 27/84 (32%) |
Dubbele fouten | ||
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Pablo Vivero Gonzalez | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Andrea Picchione | |
Pablo Vivero Gonzalez | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Andrea Picchione | |
0-0 | ||
Pablo Vivero Gonzalez | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Andrea Picchione | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Pablo Vivero Gonzalez | 1-0 | |
0-0, 0-15 | ||
2-0 | Andrea Picchione | |
0-0 | ||
Pablo Vivero Gonzalez | 2-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Andrea Picchione | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A | ||
Pablo Vivero Gonzalez | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Andrea Picchione | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pablo Vivero Gonzalez | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Pablo Vivero Gonzalez vs. Andrea Picchione - onderlinge wedstrijden
19.02.20 | 1e ronde | Pablo Vivero Gonzalez | Andrea Picchione | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
07.02.20 | Kwartfinale | Pablo Vivero Gonzalez | Andrea Picchione | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Pablo Vivero Gonzalez form & Andrea Picchione form
Pablo Vivero Gonzalez - laatste wedstrijden
M25 Santander - Clay | ||||
24.08.21 1e ronde | vs. Benjamin Winter Lopez | 2-6, 0-3, - Pablo Vivero Gonzalez - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Denia - Clay | ||||
28.07.21 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.05.21 1e ronde | vs. Harry Wendelken | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
19.05.21 1e ronde | vs. Reese Stalder | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Majadahonda - Clay | ||||
04.05.21 1e ronde | vs. Daniel Rincon | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 La - Clay | ||||
17.03.21 1e ronde | vs. Arthur Fils | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 La - Clay | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Villena - Hard | ||||
04.02.21 2e ronde | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.21 1e ronde | vs. Lluc Mir Anglada | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
04.12.20 Kwartfinale | vs. Alvaro Lopez San Martin | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.12.20 2e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.12.20 1e ronde | vs. Alejandro Garcia | 7-67, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.10.20 1e ronde | vs. Shintaro Mochizuki | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
24.10.20 Halve finale | vs. Gijs Brouwer | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.20 Kwartfinale | vs. Flavio Cobolli | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.10.20 2e ronde | vs. Miljan Zekic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.20 1e ronde | vs. Alec Beckley | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.10.20 Finale | vs. Felix Corwin | 7-5, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.20 Halve finale | vs. Alexandar Lazarov | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.10.20 Kwartfinale | vs. Georgii Kravchenko | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.10.20 2e ronde | vs. Justin Butsch | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.10.20 1e ronde | vs. Wally Thayne | 6-76, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
30.09.20 1e ronde | vs. Mischa Zverev | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
23.02.20 Finale | vs. Robin Stanek | 6-3, Robin Stanek - scratch | wedstrijd detail | |
22.02.20 Halve finale | vs. Oleksii Krutykh | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.20 Kwartfinale | vs. Ryan Nijboer | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.02.20 2e ronde | vs. Vaughn Hunter | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Andrea Picchione | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.02.20 Kwartfinale | vs. Oleksii Krutykh | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.20 2e ronde | vs. Simone Roncalli | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Andrea Picchione - laatste wedstrijden
Zadar Challenger - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Mathys Erhard | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yanaki Milev | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kyle Edmund | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
22.02.24 1e ronde | vs. Mirza Basic | 4-6, - Andrea Picchione - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Milos Karol | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Alexey Vatutin | 5-7, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Quentin Folliot | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Leo Raquillet | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Michael Shaw | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Oscar Lacides | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Brian Bozemoj | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Massimo Giunta | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Jakub Paul | 6-3, 6-73, 7-66 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Jakob Schnaitter | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Cesar Bourgois | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Philip Henning | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Jan Kupcic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ugo Blanchet | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Lukas Klein | 6-79, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Braynin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Kyrian Jacquet | 1-6, 2-3, - Andrea Picchione - scratch | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adria Soriano Barrera | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
02.10.23 1e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Federico Bondioli | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 4-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Gerald Melzer | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Kobierski | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |