WEDSTRIJD
23.10.19 | 1e ronde | Pablo Vivero Gonzalez | Max Houkes | 6-1, 6-2 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Pablo Vivero Gonzalez | Max Houkes | |
1e Service % | 25/42 (60%) | 30/45 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/25 (84%) | 17/30 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/17 (59%) | 5/15 (33%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/45 (51%) | 11/42 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/87 (62%) | 33/87 (38%) |
Dubbele fouten | 0 | 4 |
Aces | 3 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Max Houkes | |
0-0, 0-15 | ||
Pablo Vivero Gonzalez | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Max Houkes | |
Pablo Vivero Gonzalez | 4-0 | |
0-0, 0-30 | ||
4-1 | Max Houkes | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pablo Vivero Gonzalez | 5-1 | |
0-0, 15-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Max Houkes | |
0-0 | ||
Pablo Vivero Gonzalez | 1-0 | |
2-0 | Max Houkes | |
Pablo Vivero Gonzalez | 3-0 | |
3-1 | Max Houkes | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Pablo Vivero Gonzalez | 4-1 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
4-2 | Max Houkes | |
0-0 | ||
Pablo Vivero Gonzalez | 6-2 | |
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Pablo Vivero Gonzalez vs. Max Houkes - onderlinge wedstrijden
23.10.19 | 1e ronde | Pablo Vivero Gonzalez | Max Houkes | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Pablo Vivero Gonzalez form & Max Houkes form
Pablo Vivero Gonzalez - laatste wedstrijden
M25 Santander - Clay | ||||
24.08.21 1e ronde | vs. Benjamin Winter Lopez | 2-6, 0-3, - Pablo Vivero Gonzalez - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Denia - Clay | ||||
28.07.21 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.05.21 1e ronde | vs. Harry Wendelken | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
19.05.21 1e ronde | vs. Reese Stalder | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Majadahonda - Clay | ||||
04.05.21 1e ronde | vs. Daniel Rincon | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 La - Clay | ||||
17.03.21 1e ronde | vs. Arthur Fils | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 La - Clay | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Villena - Hard | ||||
04.02.21 2e ronde | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.21 1e ronde | vs. Lluc Mir Anglada | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
04.12.20 Kwartfinale | vs. Alvaro Lopez San Martin | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.12.20 2e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.12.20 1e ronde | vs. Alejandro Garcia | 7-67, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.10.20 1e ronde | vs. Shintaro Mochizuki | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
24.10.20 Halve finale | vs. Gijs Brouwer | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.20 Kwartfinale | vs. Flavio Cobolli | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.10.20 2e ronde | vs. Miljan Zekic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.20 1e ronde | vs. Alec Beckley | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.10.20 Finale | vs. Felix Corwin | 7-5, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.20 Halve finale | vs. Alexandar Lazarov | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.10.20 Kwartfinale | vs. Georgii Kravchenko | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.10.20 2e ronde | vs. Justin Butsch | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.10.20 1e ronde | vs. Wally Thayne | 6-76, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
30.09.20 1e ronde | vs. Mischa Zverev | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
23.02.20 Finale | vs. Robin Stanek | 6-3, Robin Stanek - scratch | wedstrijd detail | |
22.02.20 Halve finale | vs. Oleksii Krutykh | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.20 Kwartfinale | vs. Ryan Nijboer | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.02.20 2e ronde | vs. Vaughn Hunter | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Andrea Picchione | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.02.20 Kwartfinale | vs. Oleksii Krutykh | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.20 2e ronde | vs. Simone Roncalli | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Max Houkes - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Gabriele Pennaforti | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Niccolo Catini | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 7-69, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
01.03.24 Halve finale | vs. Kamil Majchrzak | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 Kwartfinale | vs. Corentin Denolly | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Preston Brown | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Alafia Ayeni | 6-1, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Cezar Cretu | 2-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Giuseppe La Vela | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Anthony Genov | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 3-4, - Max Houkes - scratch | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Gonzalo Bueno | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Lautaro Midon | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Gustavo Heide | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Pedro Cachin | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Gastao Elias | 6-1, 2-0, Gastao Elias - scratch | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Felipe Meligeni Alves | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gilbert Klier Junior | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
12.10.23 Kwartfinale | vs. Salvatore Caruso | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Remy Bertola | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |