WEDSTRIJD
29.05.19 | 1e ronde | Pak Long Yeung | Naoki Takeda | 7-61, 7-62 | M25 Luzhou | Hard |
STATISTIEKEN
Pak Long Yeung | Naoki Takeda | |
1e Service % | 47/80 (59%) | 51/80 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/47 (79%) | 32/51 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/33 (48%) | 14/29 (48%) |
Benutte Breakpoints | 3/6 (50%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/80 (43%) | 27/80 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 87/160 (54%) | 73/160 (46%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 14 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Pak Long Yeung | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Naoki Takeda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pak Long Yeung | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Naoki Takeda | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Pak Long Yeung | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Naoki Takeda | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Pak Long Yeung | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-4 | Naoki Takeda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Pak Long Yeung | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Naoki Takeda | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Pak Long Yeung | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Naoki Takeda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Pak Long Yeung | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
2 | ||
0-0 | Naoki Takeda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Pak Long Yeung | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Naoki Takeda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Pak Long Yeung | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Naoki Takeda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Pak Long Yeung | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-4 | Naoki Takeda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Pak Long Yeung | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-5 | Naoki Takeda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pak Long Yeung | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Naoki Takeda | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Pak Long Yeung | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-6 | Naoki Takeda | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 5-1, 6-1, 6-2 | ||
7-62 |
Hongkong
14.02.95, 29 Jaar
22104 $
14.02.95, 29 Jaar
22104 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Japan
11.06.93, 30 Jaar
10624 $
11.06.93, 30 Jaar
10624 $
Pak Long Yeung vs. Naoki Takeda - onderlinge wedstrijden
29.05.19 | 1e ronde | Pak Long Yeung | Naoki Takeda | 7-61, 7-62 | wedstrijd detail | M25 Luzhou | Hard |
Pak Long Yeung form & Naoki Takeda form
Pak Long Yeung - laatste wedstrijden
Davis Cup - I. hard | ||||
06.03.20 | vs. Jerzy Janowicz | 7-65, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Thomas Laurent | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Aziz Kijametovic | 7-65, 1-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
24.02.20 Kwalif. | vs. Shunsuke Wakita | 6-1, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Daniele Pasini | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Goran Duquesne | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.02.20 Halve finale | vs. Thomas Laurent | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.20 Kwartfinale | vs. Manish Sureshkumar | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.20 2e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Majed Kilani | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sam Taylor | 4-6, 6-2, 3-10 | wedstrijd detail | |
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Paulovcak | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.01.20 Kwalif. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Boris Pokotilov | 3-6, 6-1, 12-10 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Skander Ben Fraj | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Hong - Hard | ||||
08.01.20 1e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Meshref - Hard | ||||
14.11.19 2e ronde | vs. Simon Freund | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Shunsuke Wakita | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Meshref - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Peter Goldsteiner | 5-7, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.19 Kwalif. | vs. Jirat Navasirisomboon | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yacoub Makzoume | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Nanchang - Clay | ||||
01.10.19 1e ronde | vs. Ray Ho | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nanchang - Clay | ||||
22.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Shohei Chikami | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Xiaoyang Zhang | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Hard | ||||
14.09.19 | vs. Tung-Lin Wu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
22.08.19 2e ronde | vs. Jumpei Yamasaki | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Justin Barki | 7-64, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Sergey Shipilov | 6-4, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Nahor | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
13.08.19 Kwalif. | vs. Rhett Purcell | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Naoki Takeda - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Miklavcic | 6-2, 5-7, 11-13 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Koray Kirci | 7-60, 3-0, Koray Kirci - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Marco Furlanetto | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Andrey Chepelev | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Franco Feitt | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
20.08.19 1e ronde | vs. Tomas Martin Etcheverry | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
02.07.19 1e ronde | vs. Nick Chappell | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
27.06.19 2e ronde | vs. Connor Farren | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.06.19 1e ronde | vs. Ben Jones | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Guam - Hard | ||||
05.06.19 2e ronde | vs. Sho Katayama | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.06.19 1e ronde | vs. Winter Meagher | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Luzhou - Hard | ||||
29.05.19 1e ronde | vs. Pak Long Yeung | 6-71, 6-72 | wedstrijd detail | |
M25 Namangan - Hard | ||||
30.04.19 Kwalif. | vs. Scott Duncan | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Mornington - Clay | ||||
27.03.19 1e ronde | vs. Aaron Addison | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Mornington - Clay | ||||
20.03.19 1e ronde | vs. Harry Bourchier | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
06.03.19 1e ronde | vs. Dusty H. Boyer | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.03.19 Kwalif. | vs. Tom Evans | 6-73, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
03.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Joseph W. Van Meter | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Albury - Grass | ||||
24.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Luke Jacob Gamble | 4-6, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Anning - Clay | ||||
19.01.19 Halve finale | vs. Agustin Velotti | 6-3, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.01.19 Kwartfinale | vs. Grigoriy Lomakin | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.01.19 2e ronde | vs. Tsung-Hao Huang | 1-6, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.01.19 1e ronde | vs. Kazuma Kawachi | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.19 Kwalif. | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-4, 6-73, 10-6 | wedstrijd detail | |
13.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Akim Zarichanskyy | 1-0, Akim Zarichanskyy - scratch | wedstrijd detail | |
Turkey F41 - Clay | ||||
20.12.18 1e ronde | vs. Andras Necz | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.12.18 Kwalif. | vs. Igor Shrolik | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Michael Jalpota | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |