WEDSTRIJD
12.12.17 | 1e ronde | Pascal Meis | Hong Chung | 6-2, 7-68 | Thailand F12 | Hard |
STATISTIEKEN
Pascal Meis | Hong Chung | |
1e Service % | 40/74 (54%) | 48/67 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/40 (70%) | 27/48 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/34 (50%) | 10/19 (53%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/67 (45%) | 29/74 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 75/141 (53%) | 66/141 (47%) |
Dubbele fouten | 2 | 0 |
Aces | 4 | 2 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Pascal Meis vs. Hong Chung - onderlinge wedstrijden
12.12.17 | 1e ronde | Pascal Meis | Hong Chung | 6-2, 7-68 | wedstrijd detail | Thailand F12 | Hard |
Pascal Meis form & Hong Chung form
Pascal Meis - laatste wedstrijden
M25 Muttenz - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Daniel Masur | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 Kwalif. | vs. Louroi Martinez | 3-6, 7-5, 10-1 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Ruehl | 6-3, 4-2, Tim Ruehl - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Klosters - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrien Burdet | 6-3, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Caslano - Clay | ||||
23.08.22 1e ronde | vs. Luca Staeheli | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Casinalbo - Clay | ||||
06.07.21 1e ronde | vs. Daniele Capecchi | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.07.21 Kwalif. | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Migliorati | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Genova - Clay | ||||
15.06.21 Kwalif. | vs. Remy Bertola | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Ricany - Clay | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Niels Lootsma | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Seville - Clay | ||||
12.09.19 2e ronde | vs. Marvin Netuschil | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.09.19 1e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
M15 Horgen - Clay | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Valentin Guenther | 1-6, - Pascal Meis - scratch | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Laurin Aerne | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Saarlouis - Clay | ||||
05.07.19 Kwartfinale | vs. Bruno Sant'Anna | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.07.19 2e ronde | vs. Luca Gelhardt | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.07.19 1e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
29.06.19 Halve finale | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, - Pascal Meis - scratch | wedstrijd detail | |
28.06.19 Kwartfinale | vs. James Frawley | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
27.06.19 2e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.06.19 1e ronde | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Balatonalmadi - Clay | ||||
20.06.19 2e ronde | vs. Zizou Bergs | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.06.19 1e ronde | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 7-5, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Karlsruhe - Clay | ||||
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ondrej Styler | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Casale - Clay | ||||
17.05.19 Kwartfinale | vs. Francesco Forti | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
16.05.19 2e ronde | vs. Mirko Cutuli | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.05.19 1e ronde | vs. Rinky Hijikata | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
17.04.19 1e ronde | vs. Luca Giacomini | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
21.03.19 2e ronde | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 4-6, 1-4, - Pascal Meis - scratch | wedstrijd detail |
Hong Chung - laatste wedstrijden
M25 Anseong - Clay | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Yeongseok Jeong | 3-6, 7-66, 3-2, Yeongseok Jeong - scratch | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Tae-Woo Lee | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Changwon - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Chan-Yeong Oh | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Daegu - Hard | ||||
09.06.23 2e ronde | vs. Takuya Kumasaka | 7-5, 5-7, 1-0, - Hong Chung - scratch | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Chan-Yeong Oh | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maks Lukman | 6-72, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
23.11.22 1e ronde | vs. Tomas Lanik | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Seoul Challenger - Hard | ||||
13.10.22 2e ronde | vs. James Duckworth | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.10.22 1e ronde | vs. Zsombor Piros | 4-6, 6-3, 3-0, Zsombor Piros - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Daegu - Hard | ||||
29.08.22 Kwalif. | vs. Sanhui Shin | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jae Myeong Lee | 5-2, Jae Myeong Lee - scratch | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Woohyuk Chang | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Anseong - Clay | ||||
17.08.22 1e ronde | vs. Sora Fukuda | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Ferrari | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sherif Makhlouf | 4-6, 1-4, - Hong Chung - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.03.22 1e ronde | vs. Francesco Vilardo | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.22 Kwalif. | vs. Noel Larwig | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Loic Cloes | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Seleznev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Loic Cloes | 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.03.22 Kwalif. | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 6-0, 10-6 | wedstrijd detail | |
28.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Cristian Campese | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kirill Mishkin | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Nonthaburi - Hard | ||||
05.12.19 2e ronde | vs. Makoto Ochi | 7-5, 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.12.19 Kwalif. | vs. Jesse Delaney | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Kittirat Kerdlaphee | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Florent Bax | 7-60, 6-3 | wedstrijd detail |