WEDSTRIJD
03.07.19 | 1e ronde | Pascal Meis | Mats Rosenkranz | 6-3, 6-4 | M15 Saarlouis | Clay |
STATISTIEKEN
Pascal Meis | Mats Rosenkranz | |
1e Service % | 43/64 (67%) | 31/55 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/43 (77%) | 25/31 (81%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/21 (52%) | 10/24 (42%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 20/55 (36%) | 20/64 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/119 (54%) | 55/119 (46%) |
Dubbele fouten | 0 | 4 |
Aces | 5 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
2-0 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Pascal Meis | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Pascal Meis | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
4-2 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Pascal Meis | 5-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-3 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Pascal Meis | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pascal Meis | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pascal Meis | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Mats Rosenkranz | |
0-0 | ||
Pascal Meis | 3-3 | |
4-3 | Mats Rosenkranz | |
Pascal Meis | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30, 40-40 | ||
5-4 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Pascal Meis vs. Mats Rosenkranz - onderlinge wedstrijden
03.07.19 | 1e ronde | Pascal Meis | Mats Rosenkranz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Saarlouis | Clay |
27.06.19 | 2e ronde | Pascal Meis | Mats Rosenkranz | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Kamen | Clay |
Pascal Meis form & Mats Rosenkranz form
Pascal Meis - laatste wedstrijden
M25 Muttenz - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Daniel Masur | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 Kwalif. | vs. Louroi Martinez | 3-6, 7-5, 10-1 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Ruehl | 6-3, 4-2, Tim Ruehl - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Klosters - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrien Burdet | 6-3, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Caslano - Clay | ||||
23.08.22 1e ronde | vs. Luca Staeheli | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Casinalbo - Clay | ||||
06.07.21 1e ronde | vs. Daniele Capecchi | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.07.21 Kwalif. | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Migliorati | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Genova - Clay | ||||
15.06.21 Kwalif. | vs. Remy Bertola | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Ricany - Clay | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Niels Lootsma | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Seville - Clay | ||||
12.09.19 2e ronde | vs. Marvin Netuschil | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.09.19 1e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
M15 Horgen - Clay | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Valentin Guenther | 1-6, - Pascal Meis - scratch | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Laurin Aerne | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Saarlouis - Clay | ||||
05.07.19 Kwartfinale | vs. Bruno Sant'Anna | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.07.19 2e ronde | vs. Luca Gelhardt | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.07.19 1e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
29.06.19 Halve finale | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, - Pascal Meis - scratch | wedstrijd detail | |
28.06.19 Kwartfinale | vs. James Frawley | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
27.06.19 2e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.06.19 1e ronde | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Balatonalmadi - Clay | ||||
20.06.19 2e ronde | vs. Zizou Bergs | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.06.19 1e ronde | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 7-5, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Karlsruhe - Clay | ||||
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ondrej Styler | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Casale - Clay | ||||
17.05.19 Kwartfinale | vs. Francesco Forti | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
16.05.19 2e ronde | vs. Mirko Cutuli | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.05.19 1e ronde | vs. Rinky Hijikata | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
17.04.19 1e ronde | vs. Luca Giacomini | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
21.03.19 2e ronde | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 4-6, 1-4, - Pascal Meis - scratch | wedstrijd detail |
Mats Rosenkranz - laatste wedstrijden
M25 Toulouse - I. hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Arthur Bouquier | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
17.03.24 Finale | vs. Antoine Hoang | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Marcello Serafini | 6-3, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Daniel Masur | 2-6, 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Giorgio Ricca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Nicola Rispoli | Nicola Rispoli - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Daniel Masur | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Michalski | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Tom Gentzsch | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Amaury Raynel | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Robert Strombachs | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Niklas Waldner | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. Gabriel Debru | 7-67, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Nishesh Basavareddy | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Dmitry Popko | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adit Sinha | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Max Hans Rehberg | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Mate Valkusz | 6-4, 7-613 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Skander Mansouri | 6-78, 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Pichler | 6-3, 3-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Daniel Masur | 6-4, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Handel | 4-6, 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Alec Deckers | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Alexander Blockx | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Arvid Nordquist | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
24.09.23 Finale | vs. Giles Hussey | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |