WEDSTRIJD
07.01.20 | 1e ronde | Patrick Kypson | Juan Manuel Cerundolo | 7-64, 5-7, 7-5 | Ann Arbor | I. hard |
STATISTIEKEN
Patrick Kypson | Juan Manuel Cerundolo | |
1e Service % | 81/124 (65%) | 67/116 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 60/81 (74%) | 50/67 (75%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 24/43 (56%) | 30/49 (61%) |
Benutte Breakpoints | 2/6 (33%) | 2/13 (15%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/116 (31%) | 40/124 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 120/240 (50%) | 120/240 (50%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 12 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Patrick Kypson | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Juan Manuel Cerundolo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Patrick Kypson | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Juan Manuel Cerundolo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Patrick Kypson | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Juan Manuel Cerundolo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Patrick Kypson | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Juan Manuel Cerundolo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Patrick Kypson | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Juan Manuel Cerundolo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Patrick Kypson | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Juan Manuel Cerundolo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Patrick Kypson | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 3-2, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
Patrick Kypson | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Patrick Kypson | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Juan Manuel Cerundolo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Patrick Kypson | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Juan Manuel Cerundolo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Patrick Kypson | 3-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Juan Manuel Cerundolo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Patrick Kypson | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Juan Manuel Cerundolo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Patrick Kypson | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-5 | Juan Manuel Cerundolo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Patrick Kypson | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-7 |
3 | ||
0-0 | Juan Manuel Cerundolo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Patrick Kypson | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Juan Manuel Cerundolo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Patrick Kypson | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Juan Manuel Cerundolo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Patrick Kypson | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Juan Manuel Cerundolo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Patrick Kypson | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Juan Manuel Cerundolo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Patrick Kypson | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Juan Manuel Cerundolo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Patrick Kypson | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Patrick Kypson vs. Juan Manuel Cerundolo - onderlinge wedstrijden
07.01.20 | 1e ronde | Patrick Kypson | Juan Manuel Cerundolo | 7-64, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | Ann Arbor | I. hard |
Patrick Kypson form & Juan Manuel Cerundolo form
Patrick Kypson - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Kovacevic | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Ugo Humbert | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 1e ronde | vs. Ethan Quinn | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
Delray Beach - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Marcos Giron | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 2e ronde | vs. Constant Lestienne | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Ethan Quinn | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. James Duckworth | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Emilio Nava | 4-6, 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 2e ronde | vs. Murphy Cassone | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde | vs. Nathan Ponwith | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Emil Ruusuvuori | 6-4, 3-6, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
07.01.24 Kwalif. | vs. Alejandro Tabilo | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jake Delaney | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Arthur Cazaux | 6-3, 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Blake Mott | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Alex Michelsen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Ethan Quinn | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Aleksandar Kovacevic | 7-62, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Kenta Miyoshi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Mark Whitehouse | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Denis Kudla | 7-65, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Brandon Holt | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Denis Kudla | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Gabriel Debru | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Fairfield Challenger - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Aidan Mayo | 6-3, 6-73, 6-74 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde | vs. Alexis Galarneau | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Charleston Challenger - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Ryan Peniston | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cary 2 - Hard | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Rinky Hijikata | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Juan Manuel Cerundolo - laatste wedstrijden
Santiago Challenger - Clay | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Francesco Passaro | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
09.03.24 Kwartfinale | vs. Renzo Olivo | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Yannick Hanfmann | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Matias Soto | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
18.02.24 Kwalif. | vs. Felipe Meligeni Alves | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luciano Darderi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Facundo Bagnis | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Gianluca Mager | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Terence Atmane | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
06.11.23 1e ronde | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Wilson Leite | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Thiago Moura Monteiro | 3-6, 6-2, 6-74 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Luciano Darderi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Luciano Darderi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, Murkel Alejandro Dellien Velasco - scratch | wedstrijd detail | |
Antofagasta Challenger - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-75, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Viktor Durasovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Mariano Navone | 4-6, 0-3, - Juan Manuel Cerundolo - scratch | wedstrijd detail |