WEDSTRIJD
04.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Patrik Hartmeier | Daniil Glinka | 4-6, 6-3, 10-2 | M15 Oslo | I. hard |
STATISTIEKEN
Switzerland
04.01.97, 27 Jaar
04.01.97, 27 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Patrik Hartmeier vs. Daniil Glinka - onderlinge wedstrijden
04.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Patrik Hartmeier | Daniil Glinka | 4-6, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | M15 Oslo | I. hard |
Patrik Hartmeier form & Daniil Glinka form
Patrik Hartmeier - laatste wedstrijden
M25 Trimbach - Carpet | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Marvin Moeller | 1-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.21 Kwalif. | vs. Luc Hoeijmans | 3-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jip Van Assendelft | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Graziani | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanos Schinas | 4-6, 6-1, 13-11 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Stuart Parker | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Xilas | 1-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sarreguemines - Carpet | ||||
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Milan Welte | 6-2, 6-73, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
28.09.20 Kwalif. | vs. Raphael Baltensperger | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Magnaudet | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
13.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Coppini | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. David Martirosian | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Marat Deviatiarov | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Pajulahti - I. hard | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Robert Strombachs | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Horgen - Clay | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Jakub Paul | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.08.19 1e ronde | vs. Jonas Schaer | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Schlieren - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Tobias Simon | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Niklas Schell | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Handel | 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
M15 Kramsach - Clay | ||||
19.07.19 Kwartfinale | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.07.19 2e ronde | vs. Mariano Kestelboim | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Gabriel Donev | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Alkmaar - Clay | ||||
25.06.19 Kwalif. | vs. Amadatus Admiraal | 6-1, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Straatsma | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Reggio - Clay | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Giacomo Dambrosi | 6-78, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Prague - Clay | ||||
13.05.19 Kwalif. | vs. Antonin Stepanek | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vlad Victor Cornea | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Daniil Glinka - laatste wedstrijden
M25 Toulouse - I. hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Arthur Fery | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-1, 4-0, Yanis Ghazouani Durand - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Antoine Hoang | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Aidan Mchugh | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Alexis Canter | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Fabien Salle | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Hamish Stewart | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Marcus Walters | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Mikail Alimli | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Otte | 6-75, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Tibo Colson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Peter Buldorini | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Oetzbach | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Loann Massard | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Millen Hurrion | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Sander Jong | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Emilien Voisin | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Kyle Edmund | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Marcello Serafini | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Jay Clarke | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cannon Kingsley | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Toby Martin | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Yanki Erel | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Billy Harris | 6-73, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |