WEDSTRIJD
18.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Patrik Nema | Ronald Gabas | 6-0, 6-0 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
26.12.99, 24 Jaar
26.12.99, 24 Jaar
Patrik Nema vs. Ronald Gabas - onderlinge wedstrijden
18.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Patrik Nema | Ronald Gabas | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Patrik Nema form & Ronald Gabas form
Patrik Nema - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
23.05.19 2e ronde | vs. Jonas Trinker | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.05.19 1e ronde | vs. Chien-Hsun Lo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.05.19 Kwartfinale | vs. Yshai Oliel | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.19 2e ronde | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.05.19 1e ronde | vs. Martin Dimitrov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.04.19 1e ronde | vs. Adam Bronka | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mattia Bellucci | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.03.19 1e ronde | vs. Kacper Zuk | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ronald Gabas | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.03.19 Kwalif. | vs. Stefan Palosi | 3-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
Slovakia F3 - Clay | ||||
08.08.18 1e ronde | vs. Michal Selecky | 2-6, - Patrik Nema - scratch | wedstrijd detail | |
Slovakia F2 - Clay | ||||
02.08.18 2e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.08.18 1e ronde | vs. Ondrej Krstev | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
03.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. David Poljak | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Czech Republic - Clay | ||||
30.05.18 1e ronde | vs. Antonin Stepanek | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Hungary F3 - Clay | ||||
23.05.18 2e ronde | vs. Tomas Liska | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.05.18 1e ronde | vs. Richard Dulganov | 6-0, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hungary F2 - Clay | ||||
16.05.18 2e ronde | vs. Mate Valkusz | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.05.18 1e ronde | vs. Marcell Bartakovics | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Greece F5 - Hard | ||||
29.03.18 2e ronde | vs. Petr Michnev | 1-4, - Patrik Nema - scratch | wedstrijd detail | |
27.03.18 1e ronde | vs. Loic Ratsaratany | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Greece F4 - Hard | ||||
23.03.18 Kwartfinale | vs. Rudolf Molleker | 7-66, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.03.18 2e ronde | vs. Neil Pauffley | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.18 1e ronde | vs. Domagoj Biljesko | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Egypt F9 - Hard | ||||
18.03.18 Finale | vs. Lukas Klein | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.18 Halve finale | vs. Anton Zaitcev | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.03.18 Kwartfinale | vs. Hady Habib | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.03.18 2e ronde | vs. Oleg Khotkov | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.18 1e ronde | vs. Evan Hoyt | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Egypt F8 - Hard | ||||
08.03.18 2e ronde | vs. Guillermo Olaso | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Ronald Gabas - laatste wedstrijden
M15 Cairo - Clay | ||||
12.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anwar Elkamony | - Ronald Gabas - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rok Komac | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Schonenberg | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Giorgio Ricca | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pretoria - Hard | ||||
29.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Vaughn Hunter | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Johannesburg - Hard | ||||
22.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Lance Cohen | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Castelo - Hard | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Goncalo Falcao | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Patrik Nema | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F45 - Hard | ||||
19.12.18 1e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F44 - Hard | ||||
09.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Stefan Palosi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anis Achek | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tunisia F43 - Hard | ||||
02.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lisandru Rodriguez | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F39 - Hard | ||||
07.11.18 1e ronde | vs. Franco Emanuel Egea | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F38 - Hard | ||||
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Kotzen | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F37 - Hard | ||||
20.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anas Abdelouahid | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F36 - Hard | ||||
13.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Harry Thursfield | 2-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F35 - Hard | ||||
06.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Nashatyrkin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F20 - Clay | ||||
23.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Montes Cuellar | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandros Dinopoulos | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Egypt F19 - Clay | ||||
16.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Faris Zakaryia | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bosnia & - Clay | ||||
19.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Maric | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bosnia & - Clay | ||||
12.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tomislav Brkic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F3 - Clay | ||||
24.01.18 1e ronde | vs. Jordi Samper-Montana | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F2 - Clay | ||||
15.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Stosic | 7-65, 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
Israel F17 - Hard | ||||
04.12.17 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Vejnovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Israel F16 - Hard | ||||
27.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Boris Savransky | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F38 - Clay | ||||
09.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Gleb Alekseenko | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F37 - Clay | ||||
02.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Philipp Schroll | 0-6, 0-1, - Ronald Gabas - scratch | wedstrijd detail | |
Czech Republic - Clay | ||||
17.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. William Flavell | 4-6, - Ronald Gabas - scratch | wedstrijd detail |