WEDSTRIJD
19.09.19 | 2e ronde | Patrik Niklas-Salminen | Maxim Ratniuk | 5-7, 6-0, 6-3 | M15 Pajulahti | I. hard |
STATISTIEKEN
Patrik Niklas-Salminen | Maxim Ratniuk | |
1e Service % | 72/104 (69%) | 47/72 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 48/72 (67%) | 32/47 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/32 (59%) | 13/25 (52%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 1/10 (10%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/72 (38%) | 37/104 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 94/176 (53%) | 82/176 (47%) |
Dubbele fouten | 4 | 0 |
Aces | 7 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Maxim Ratniuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Patrik Niklas-Salminen | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Maxim Ratniuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Patrik Niklas-Salminen | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Maxim Ratniuk | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Patrik Niklas-Salminen | 3-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Maxim Ratniuk | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Patrik Niklas-Salminen | 4-3 | |
0-0, 15-15 | ||
4-4 | Maxim Ratniuk | |
0-0, 0-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Patrik Niklas-Salminen | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Maxim Ratniuk | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Patrik Niklas-Salminen | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Maxim Ratniuk | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Patrik Niklas-Salminen | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Maxim Ratniuk | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Patrik Niklas-Salminen | 3-0 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Maxim Ratniuk | |
0-0 | ||
Patrik Niklas-Salminen | 5-0 | |
6-0 |
3 | ||
0-0 | Maxim Ratniuk | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Patrik Niklas-Salminen | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Patrik Niklas-Salminen | 2-1 | |
0-0, 0-30 | ||
2-2 | Maxim Ratniuk | |
0-0 | ||
Patrik Niklas-Salminen | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-3 | Maxim Ratniuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Patrik Niklas-Salminen | 4-3 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
5-3 | Maxim Ratniuk | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Patrik Niklas-Salminen vs. Maxim Ratniuk - onderlinge wedstrijden
19.09.19 | 2e ronde | Patrik Niklas-Salminen | Maxim Ratniuk | 5-7, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Pajulahti | I. hard |
17.04.19 | 1e ronde | Patrik Niklas-Salminen | Maxim Ratniuk | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Patrik Niklas-Salminen form & Maxim Ratniuk form
Patrik Niklas-Salminen - laatste wedstrijden
Mouilleron Le - I. hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Royer | 7-5, 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Toulouse Challenger - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Karol Drzewiecki | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Lorenzo Giustino | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bytom - Clay | ||||
08.06.22 1e ronde | vs. Paul Woerner | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Poznan Challenger - Clay | ||||
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksii Krutykh | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kouvola - Hard | ||||
20.05.22 Kwartfinale | vs. Aleksi Lofman | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.05.22 2e ronde | vs. Peetu Pohjola | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.05.22 1e ronde | vs. Oskari Eerola | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Hard | ||||
10.05.22 1e ronde | vs. Alastair Gray | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Hard | ||||
02.05.22 Kwalif. | vs. Billy Blaydes | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Rankin | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Hard | ||||
21.04.22 2e ronde | vs. Henry Patten | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.04.22 1e ronde | vs. Edan Leshem | 6-1, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.04.22 2e ronde | vs. Colin Sinclair | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
06.04.22 1e ronde | vs. Luca Fantini | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.03.22 1e ronde | vs. Marat Sharipov (RUS) | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Galarneau | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.02.22 1e ronde | vs. Joe Misrahi | 7-5, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
08.02.22 1e ronde | vs. Hugo Voljacques | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vilnius - I. hard | ||||
19.01.22 2e ronde | vs. David Poljak | 6-73, 7-65, 6-74 | wedstrijd detail | |
18.01.22 1e ronde | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Bath - I. hard | ||||
11.01.22 1e ronde | vs. Jan Choinski | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Forli 1 - I. hard | ||||
02.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
22.12.21 1e ronde | vs. Kareem Allaf | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
16.12.21 2e ronde | vs. Dominik Palan | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.12.21 1e ronde | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
16.11.21 1e ronde | vs. Joao Sousa | 3-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
Bratislava Challenger - I. hard | ||||
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zsombor Piros | 6-76, 7-60, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
05.11.21 Kwartfinale | vs. Louis Dussin | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail |
Maxim Ratniuk - laatste wedstrijden
M25 Tbilisi - Hard | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rapaeli Khatchapuridze | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Ibragimov | 6-75, 6-72 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
24.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Eskander Guryev | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Timofei Derepasko | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Paul Woerner | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 Kwalif. | vs. Luis Francisco | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Bora Sengul | 6-4, 5-7, 11-9 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mehmet Onur Turgut | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Danil Spasibo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.04.22 Kwalif. | vs. Mikhail Fufygin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ilia Simakin | 6-1, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
03.03.22 2e ronde | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.03.22 1e ronde | vs. Marko Topo | 6-2, Marko Topo - scratch | wedstrijd detail | |
01.03.22 Kwalif. | vs. Egor Novikov | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Danil Spasibo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
23.02.22 1e ronde | vs. David Poljak | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.02.22 Kwalif. | vs. Mikhail Minakov | 6-3, 3-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
21.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
19.01.22 1e ronde | vs. Leonid Sheyngezikht | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Bekkhan Atlangeriev | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.21 1e ronde | vs. Egor Novikov | 6-1, 0-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
14.04.21 1e ronde | vs. Marat Deviatiarov | 7-62, 6-72, 6-70 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
08.04.21 2e ronde | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.04.21 1e ronde | vs. Igor Kudriashov | 6-0, 3-0, Igor Kudriashov - scratch | wedstrijd detail | |
05.04.21 Kwalif. | vs. Timur Kiuamov | 6-4, 6-75, 12-10 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maksim Starostin | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
11.03.21 2e ronde | vs. Alexandr Binda | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.03.21 1e ronde | vs. Alexander Zhurbin | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
10.02.21 1e ronde | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |