WEDSTRIJD
02.08.18 | 2e ronde | Paul Jubb | Tomas Jirousek | 6-1, 6-3 | Slovakia F2 | Clay |
STATISTIEKEN
Paul Jubb | Tomas Jirousek | |
1e Service % | 32/39 (82%) | 28/50 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/32 (88%) | 16/28 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/7 (57%) | 9/22 (41%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/50 (50%) | 7/39 (18%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/89 (64%) | 32/89 (36%) |
Dubbele fouten | 1 | 0 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Tomas Jirousek | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Paul Jubb | 1-0 | |
0-0, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Paul Jubb | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Paul Jubb | 2-1 | |
0-0, 40-30 | ||
Paul Jubb | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Tomas Jirousek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Paul Jubb | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
Paul Jubb | 0-0 | |
Paul Jubb | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Tomas Jirousek | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Paul Jubb | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Tomas Jirousek | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Paul Jubb | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Tomas Jirousek | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Paul Jubb | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Tomas Jirousek | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Paul Jubb vs. Tomas Jirousek - onderlinge wedstrijden
02.08.18 | 2e ronde | Paul Jubb | Tomas Jirousek | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | Slovakia F2 | Clay |
Paul Jubb form & Tomas Jirousek form
Paul Jubb - laatste wedstrijden
Santiago Challenger - Clay | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Juan Pablo Varillas | 6-3, 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Valerio Aboian | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
18.02.24 Finale | vs. Clement Chidekh | 6-0, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Henry Searle | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Charlie Robertson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. David Poljak | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. George Houghton | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Hamish Stewart | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Thai Kwiatkowski | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Ozan Baris | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
21.01.24 Halve finale | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Omni Kumar | 6-76, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Stefan Kozlov | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Patrick Brady | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Martin Damm | 2-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Tiago Pereira | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Joao Sousa | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Nicolas Alvarez Varona | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Ceuta - Hard | ||||
17.12.23 Finale | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.12.23 Halve finale | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 5-7, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Jacopo Bilardo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.12.23 Halve finale | vs. Guy Den Ouden | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Robin Bertrand | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Tiago Pereira | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Tomas Jirousek - laatste wedstrijden
M25 Austin - Hard | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cleeve Harper | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Brayden Michna | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 7-60, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Lech Gontar | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maciej Kos | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - Clay | ||||
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Thorben Sannen | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Samuel Brosset | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Dali Blanch | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Valentin Vanta | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jiri Cizek | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcel Politowicz | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Alexander Donski | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Maurus Malgiaritta | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tilen Kovac | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.10.22 Kwalif. | vs. Yassine Dlimi | 7-65, 2-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Basic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Said Akbarov | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Prostejov - Clay | ||||
28.09.22 2e ronde | vs. Andrew Paulson | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.09.22 1e ronde | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.22 Kwalif. | vs. Lukas Janousek | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Josef Vagner | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
21.09.22 1e ronde | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.22 Kwalif. | vs. Adam Jurajda | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Niklas Waldner | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Krouzek | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Allershausen - Clay | ||||
01.09.22 1e ronde | vs. Mikhail Minakov | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
01.09.22 2e ronde | vs. Timo Stodder | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Davud Amirov | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.08.22 Kwalif. | vs. Ammar Elamin | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Hynek Barton | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail |