WEDSTRIJD
28.08.19 | 1e ronde | Paul Woerner | Timo Lanz | 6-2, 6-2 | M15 Horgen | Clay |
STATISTIEKEN
Paul Woerner | Timo Lanz | |
1e Service % | 44/59 (75%) | 45/66 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/44 (75%) | 23/45 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/15 (27%) | 9/21 (43%) |
Benutte Breakpoints | 5/16 (31%) | 1/8 (13%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/66 (52%) | 22/59 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/125 (57%) | 54/125 (43%) |
Dubbele fouten | 6 | 3 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Timo Lanz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Paul Woerner | 1-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Timo Lanz | |
0-0 | ||
Paul Woerner | 3-0 | |
4-0 | Timo Lanz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Paul Woerner | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Timo Lanz | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Paul Woerner | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Timo Lanz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Paul Woerner | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Timo Lanz | |
Paul Woerner | 2-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, A-40 | ||
3-1 | Timo Lanz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Paul Woerner | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Timo Lanz | |
0-0 | ||
Paul Woerner | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Switzerland
01.10.96, 27 Jaar
01.10.96, 27 Jaar
Paul Woerner vs. Timo Lanz - onderlinge wedstrijden
28.08.19 | 1e ronde | Paul Woerner | Timo Lanz | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Horgen | Clay |
Paul Woerner form & Timo Lanz form
Paul Woerner - laatste wedstrijden
M15 Nakhon - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ha Minh Duc Vu | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Orel Kimhi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Boris Pokotilov | 4-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aaron Cohen | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Bharath Nishok Kumaran | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anapat Timangkul | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Johan Nikles | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 Kwalif. | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kyle Stocker | 2-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-74, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.01.24 1e ronde | vs. Yanaki Milev | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.12.23 2e ronde | vs. Ilya Snitari | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Gabriele Maria Noce | 6-74, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louroi Martinez | 6-74, 0-3, - Paul Woerner - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Maxim Zhukov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 1e ronde | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Imran Sibille | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Marek Gengel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Rashed Nawaf | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Quentin Folliot | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 6-3, 2-0, Elliot Benchetrit - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Vienna - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Luka Mikrut | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Eupen - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Alec Deckers | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Hyvinkaa - Clay | ||||
04.08.23 2e ronde | vs. Dominik Boehler | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Sami Huurinainen | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Timo Lanz - laatste wedstrijden
M15 Horgen - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Paul Woerner | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.08.19 Kwalif. | vs. Gabriele Moghini | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Schlieren - Clay | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Eguez | 6-3, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
Switzerland F5 - Clay | ||||
02.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Zakhar Trapeznikov | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Switzerland F2 - Carpet | ||||
10.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Quentin Robert (1994) | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Switzerland F1 - Carpet | ||||
03.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Yannik Steinegger | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Switzerland F5 - Clay | ||||
28.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Jesse Paul Krattiger | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
28.08.17 Kwalif. | vs. Nicolas Uryson | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Switzerland F4 - Clay | ||||
21.08.17 Kwalif. | vs. Luca Castelnuovo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Felipe Stepanov Zyabtchenko | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Switzerland F3 - Clay | ||||
14.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Batista | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Antoine Walch | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Switzerland F1 - Carpet | ||||
06.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Jonas Schaer | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Switzerland F5 - Clay | ||||
29.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Flemming Peters | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Switzerland F4 - Clay | ||||
22.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Currlin | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Switzerland F3 - Clay | ||||
15.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Currlin | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Switzerland F2 - Carpet | ||||
15.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Castelnuovo | 3-6, 7-65, 7-65 | wedstrijd detail | |
15.02.16 2e ronde van de kwal. | vs. Romain Arneodo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Spain F32 - Clay | ||||
05.10.15 1e ronde van de kwal. | vs. Yu Lun Xie | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.10.15 2e ronde van de kwal. | vs. Sergio Castellon Guasch | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
France F18 - I. hard | ||||
14.09.15 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Eisenegger | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.09.15 2e ronde van de kwal. | vs. Jules Okala | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Switzerland F5 - Clay | ||||
31.08.15 1e ronde van de kwal. | vs. Nico Borter | 6-2, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
Switzerland F4 - Clay | ||||
24.08.15 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Panic | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.15 2e ronde van de kwal. | vs. Jacob Kahoun | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Switzerland F3 - Clay | ||||
17.08.15 2e ronde van de kwal. | vs. Andrew Ruppli | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.08.15 1e ronde van de kwal. | vs. Fabien Salle | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Switzerland F2 - Carpet | ||||
16.03.15 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Mozgovoy | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.03.15 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Lang | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |