Pavel Kotov vs. Teimuraz Gabashvili 14.05.2019

Pavel Kotov vs. Teimuraz Gabashvili 14.05.2019 - Samarkand Challenger - confrontatie

WEDSTRIJD

14.05.192e rondePavel Kotov Teimuraz Gabashvili 6-4, 6-4 Uzbekistan Samarkand Challenger Clay

STATISTIEKEN

Pavel KotovTeimuraz Gabashvili
1e Service %39/65 (60%)41/69 (59%)
Punten gewonnen met 1e Service30/39 (77%)27/41 (66%)
Punten gewonnen met 2e Service16/26 (62%)15/28 (54%)
Benutte Breakpoints2/8 (25%)0/6 (0%)
Punten gewonnen met ontvangen27/69 (39%)19/65 (29%)
Totaal aantal gewonnen punten73/134 (54%)61/134 (46%)
Dubbele fouten33
Aces71

STATISTIEKEN

1
Pavel Kotov Pavel Kotov podáva0-0
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP]
0-1Teimuraz Gabashvili Teimuraz Gabashvili podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Pavel Kotov Pavel Kotov podáva1-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30
2-1Teimuraz Gabashvili Teimuraz Gabashvili podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Pavel Kotov Pavel Kotov podáva3-1
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP]
3-2Teimuraz Gabashvili Teimuraz Gabashvili podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP]
Pavel Kotov Pavel Kotov podáva4-2
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP]
4-3Teimuraz Gabashvili Teimuraz Gabashvili podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Pavel Kotov Pavel Kotov podáva5-3
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40
5-4Teimuraz Gabashvili Teimuraz Gabashvili podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP]
6-4
2
Pavel Kotov Pavel Kotov podáva0-0
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40
1-0Teimuraz Gabashvili Teimuraz Gabashvili podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP]
Pavel Kotov Pavel Kotov podáva2-0
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP]
2-1Teimuraz Gabashvili Teimuraz Gabashvili podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Pavel Kotov Pavel Kotov podáva3-1
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP]
3-2Teimuraz Gabashvili Teimuraz Gabashvili podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
Pavel Kotov Pavel Kotov podáva4-2
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP]
4-3Teimuraz Gabashvili Teimuraz Gabashvili podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP]
Pavel Kotov Pavel Kotov podáva5-3
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP]
5-4Teimuraz Gabashvili Teimuraz Gabashvili podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
6-4

Pavel Kotov
Russia
18.11.98, 21 Jaar




274
166
60762 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
23.05.85, 35 Jaar
187 cm
84 kg
2001
met de rechte hand
257
188
4076115 $
Teimuraz Gabashvili
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Pavel Kotov vs. Teimuraz Gabashvili - onderlinge wedstrijden

14.05.192e rondePavel KotovTeimuraz Gabashvili6-4, 6-4 wedstrijd detailUzbekistan Samarkand Challenger Clay
20.04.18Halve finalePavel KotovTeimuraz Gabashvili6-1, 0-6, 6-4 wedstrijd detailKazakhstan Kazakhstan F4 Clay

Pavel Kotov - laatste wedstrijden

Kazakhstan Nur Sultan - I. hard
12.03.20
3e ronde
vs. Mats Moraing Mats Moraing - niet aangetreden overwinningwedstrijd detail
10.03.20
2e ronde
vs. Dmitry Popko6-3, 7-64 overwinningwedstrijd detail
09.03.20
1e ronde
vs. Dostanbek Tashbulatov6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
France Pau Challenger - I. hard
27.02.20
3e ronde
vs. Benjamin Bonzi4-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
25.02.20
2e ronde
vs. Antoine Hoang6-4, 5-7, 6-2 overwinningwedstrijd detail
24.02.20
1e ronde
vs. Tristan Lamasine2-6, 7-67, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Germany Koblenz Challenger - I. hard
19.02.20
2e ronde
vs. Ergi Kirkin4-6, 7-65, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
France Cherbourg Challenger - I. hard
10.02.20
1e ronde
vs. Harold Mayot6-3, 3-6, 6-71 nederlaagwedstrijd detail
France Quimper Challenger - I. hard
27.01.20
1e ronde
vs. Altug Celikbilek5-7, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
France Rennes Challenger - I. hard
22.01.20
2e ronde
vs. James Ward3-6, 7-65, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
07.12.19
Halve finale
vs. Fabian Marozsan4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
06.12.19
Kwartfinale
vs. Mate Valkusz7-67, 3-6, 6-3 overwinningwedstrijd detail
05.12.19
2e ronde
vs. Peter Makk6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
04.12.19
1e ronde
vs. Bora Sengul6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
01.12.19
Finale
vs. Miljan Zekic6-3, 4-6, 6-74 nederlaagwedstrijd detail
30.11.19
Halve finale
vs. Sarp Agabigun6-74, 6-1, 6-0 overwinningwedstrijd detail
29.11.19
Kwartfinale
vs. Tristan Boyer6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
28.11.19
2e ronde
vs. Gorazd Srbljak6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
27.11.19
1e ronde
vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Portugal Maia Challenger - Clay
20.11.19
2e ronde
vs. Jozef Kovalik0-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
19.11.19
1e ronde
vs. Aslan Karatsev6-72, 0-3, Aslan Karatsev - scratchoverwinningwedstrijd detail
Finland Helsinki Challenger - I. hard
12.11.19
1e ronde
vs. Altug Celikbilek5-7, 6-77 nederlaagwedstrijd detail
Germany Eckental Challenger - Carpet
29.10.19
1e ronde
vs. Tomas Machac3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
France Brest Challenger - I. hard
23.10.19
2e ronde
vs. Guillermo Garcia-Lopez4-6, 6-3, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
22.10.19
1e ronde
vs. Manuel Guinard6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Germany Ismaning Challenger - Carpet
15.10.19
1e ronde
vs. James Ward6-72, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Spain Barcelona Challenger - Clay
30.09.19
1e ronde
vs. Blaz Kavcic0-6, 7-5, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Italy L'Aquila Challenger - Clay
22.08.19
3e ronde
vs. Aleksandar Vukic4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
21.08.19
2e ronde
vs. Andrea Vavassori6-2, 7-68 overwinningwedstrijd detail
Germany Meerbusch Challenger - Clay
15.08.19
3e ronde
vs. Jelle Sels2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail

Teimuraz Gabashvili - laatste wedstrijden

France Pau Challenger - I. hard
29.02.20
Halve finale
vs. Ernests Gulbis3-6, 7-64, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
28.02.20
Kwartfinale
vs. Benjamin Bonzi6-4, 2-6, 7-64 overwinningwedstrijd detail
27.02.20
3e ronde
vs. Illya Marchenko6-4, 5-7, 7-5 overwinningwedstrijd detail
25.02.20
2e ronde
vs. Sergiy Stakhovsky7-61, 6-2 overwinningwedstrijd detail
24.02.20
1e ronde
vs. Lucas Miedler6-4, 7-63 overwinningwedstrijd detail
Germany Koblenz Challenger - I. hard
18.02.20
2e ronde
vs. Tomas Machac0-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
France Cherbourg Challenger - I. hard
13.02.20
3e ronde
vs. Antoine Hoang4-6, 7-5, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
12.02.20
2e ronde
vs. Nicola Kuhn7-63, 6-1 overwinningwedstrijd detail
11.02.20
1e ronde
vs. Raul Brancaccio6-0, 6-3 overwinningwedstrijd detail
France Quimper Challenger - I. hard
29.01.20
2e ronde
vs. Matthias Bachinger6-74, 7-5, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
28.01.20
1e ronde
vs. Lorenzo Musetti6-3, 7-66 overwinningwedstrijd detail
France Rennes Challenger - I. hard
23.01.20
3e ronde
vs. Danilo Petrovic5-7, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
22.01.20
2e ronde
vs. Lucas Miedler7-66, 6-0 overwinningwedstrijd detail
20.01.20
Kwalif.
vs. Jules Okala6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
20.01.20
1e ronde
vs. Markus Eriksson6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Portugal Maia Challenger - Clay
18.11.19
1e ronde
vs. Riccardo Bonadio6-4, 6-73, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Italy Ortisei Challenger - I. hard
11.11.19
1e ronde
vs. Viktor Galovic6-4, 6-75, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Japan Kobe Challenger - I. hard
07.11.19
3e ronde
vs. Yuichi Sugita7-64, 3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
06.11.19
2e ronde
vs. Akira Santillan3-6, 6-4, Akira Santillan - scratchoverwinningwedstrijd detail
05.11.19
1e ronde
vs. Tsung-Hua Yang6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
China Shenzhen Challenger - Hard
31.10.19
3e ronde
vs. Denis Yevseyev4-6, 7-5, 6-74 nederlaagwedstrijd detail
30.10.19
2e ronde
vs. Christopher Eubanks7-5, 6-2 overwinningwedstrijd detail
28.10.19
1e ronde
vs. Yuanfeng Li6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
France Brest Challenger - I. hard
22.10.19
2e ronde
vs. Evgeny Donskoy5-7, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
21.10.19
1e ronde
vs. Jurij Rodionov7-60, 4-6, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Germany Ismaning Challenger - Carpet
18.10.19
Kwartfinale
vs. Lukas Lacko7-5, 4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
17.10.19
3e ronde
vs. Marc-Andrea Huesler6-3, 4-6, 7-5 overwinningwedstrijd detail
15.10.19
2e ronde
vs. Ramkumar Ramanathan6-3, 7-63 overwinningwedstrijd detail
14.10.19
1e ronde
vs. Sandro Ehrat6-3, 7-62 overwinningwedstrijd detail
Kazakhstan Nur Sultan - I. hard
03.10.19
3e ronde
vs. Illya Marchenko4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
<