WEDSTRIJD
05.12.19 | 2e ronde | Pavel Nejedly | Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 4-6, 7-62, 7-64 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Pavel Nejedly | Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | |
1e Service % | 76/117 (65%) | 70/122 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 45/76 (59%) | 43/70 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/41 (44%) | 26/52 (50%) |
Benutte Breakpoints | 7/15 (47%) | 8/12 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 53/122 (43%) | 54/117 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 116/239 (49%) | 123/239 (51%) |
Dubbele fouten | 5 | 4 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Pavel Nejedly | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-30 | ||
0-1 | Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | |
0-0 | ||
Pavel Nejedly | 0-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pavel Nejedly | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Pavel Nejedly | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-A[BP] | ||
2-5 | Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pavel Nejedly | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-5 | Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | |
0-0, 0-15 | ||
4-6 |
2 | ||
Pavel Nejedly | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | |
Pavel Nejedly | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pavel Nejedly | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Pavel Nejedly | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Pavel Nejedly | 3-5 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
4-5 | Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pavel Nejedly | 5-5 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
6-5 | Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Pavel Nejedly | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
3 | ||
0-0 | Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | |
0-0, 15-0 | ||
Pavel Nejedly | 0-1 | |
0-0, 15-0 | ||
1-1 | Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | |
0-0, 15-15 | ||
Pavel Nejedly | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | |
Pavel Nejedly | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Pavel Nejedly | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
Pavel Nejedly | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | |
0-0 | ||
Pavel Nejedly | 6-5 | |
6-6 | Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | |
0-0, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Pavel Nejedly vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen - onderlinge wedstrijden
05.12.19 | 2e ronde | Pavel Nejedly | Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 4-6, 7-62, 7-64 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Pavel Nejedly form & Alejo Lorenzo Lingua Lavallen form
Pavel Nejedly - laatste wedstrijden
M15 Vienna - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Luka Mikrut | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Vojtech Vlkovsky | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Paul Werren | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Lodz - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Jiri Barnat | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Giuseppe Tresca | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Store - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Martin Krumich | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Guinard | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Danil Panarin | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Timo Stodder | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
17.03.23 Kwartfinale | vs. Cezar Cretu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Damien Wenger | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.23 Kwalif. | vs. Jan Kupcic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Victorio Marquiselli | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Dino Prizmic | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Alessio Zanotti | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Yanaki Milev | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Trnava - I. hard | ||||
08.12.22 2e ronde | vs. Abedallah Shelbayh | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.12.22 1e ronde | vs. Kalin Ivanovski | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Jan Kupcic | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
29.10.22 Halve finale | vs. Sebastian Gima | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.10.22 Kwartfinale | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.10.22 2e ronde | vs. Matas Vasiliauskas | 6-1, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.10.22 1e ronde | vs. David Perez Sanz | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
20.10.22 2e ronde | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 7-5, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.22 1e ronde | vs. Lorenzo Ferri | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Prostejov - Clay | ||||
27.09.22 1e ronde | vs. Hynek Barton | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.09.22 1e ronde | vs. David Pichler | 1-6, 4-3, David Pichler - scratch | wedstrijd detail |
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen - laatste wedstrijden
M15 Bragado - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Lautaro Midon | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Thiago Cigarran | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Facundo Mena | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Juan Bautista Otegui | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Alexander Stater | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Thiago Cigarran | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Sebastian Gima | 4-6, 6-4, 6-74 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Nikita Mashtakov | 6-72, 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 1-6, 6-4, 2-4, - Alejo Lorenzo Lingua Lavallen - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Cezar Cretu | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Dominik Kellovsky | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Niccolo Catini | 3-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Paul Woerner | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 6-4, 6-79 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Kwartfinale | vs. Juan Pablo Paz | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 6-1, 5-1, Matias Franco Descotte - scratch | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
03.11.23 2e ronde | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-3, 6-74, 6-72 | wedstrijd detail | |
02.11.23 1e ronde | vs. Nikos Lehmann | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Olavarria - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Mariano Kestelboim | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Juan Estevez | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Lautaro Midon | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Lucca Guercio | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Arequipa - Clay | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Arklon Huertas Del Pino | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Bruno Fernandez | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
05.07.23 2e ronde | vs. Ignacio Monzon | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Rosario - Clay | ||||
01.07.23 Halve finale | vs. Juan Ignacio Londero | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.06.23 Kwartfinale | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail |