WEDSTRIJD
16.05.19 | 2e ronde | Pavel Shumeiko | Alec Adamson | 6-3, 5-7, 6-1 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Pavel Shumeiko | Alec Adamson | |
1e Service % | 57/87 (66%) | 63/101 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/57 (65%) | 42/63 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/30 (60%) | 14/38 (37%) |
Benutte Breakpoints | 5/15 (33%) | 2/7 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/101 (45%) | 32/87 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 100/188 (53%) | 88/188 (47%) |
Dubbele fouten | 3 | 12 |
Aces | 3 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Pavel Shumeiko | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Alec Adamson | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Pavel Shumeiko | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Alec Adamson | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Pavel Shumeiko | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Alec Adamson | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Pavel Shumeiko | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Alec Adamson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pavel Shumeiko | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Alec Adamson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Pavel Shumeiko | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Alec Adamson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pavel Shumeiko | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Alec Adamson | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Pavel Shumeiko | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Alec Adamson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Pavel Shumeiko | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Alec Adamson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Pavel Shumeiko | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Alec Adamson | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Pavel Shumeiko | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-7 |
3 | ||
0-0 | Alec Adamson | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Pavel Shumeiko | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Alec Adamson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pavel Shumeiko | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Alec Adamson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pavel Shumeiko | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Alec Adamson | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
Ukraine
11.10.00, 23 Jaar
11.10.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Pavel Shumeiko vs. Alec Adamson - onderlinge wedstrijden
16.05.19 | 2e ronde | Pavel Shumeiko | Alec Adamson | 6-3, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Pavel Shumeiko form & Alec Adamson form
Pavel Shumeiko - laatste wedstrijden
M15 Trnava - I. hard | ||||
05.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Lanik | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
29.11.22 Kwalif. | vs. Tomas Lanik | 1-6, - Pavel Shumeiko - scratch | wedstrijd detail | |
28.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Diego Fernandez Flores | 0-6, 0-3, - Pavel Shumeiko - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
20.10.22 2e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.22 1e ronde | vs. Vasile Antonescu | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Tuncay Duran | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.22 Kwalif. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-74, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. David Simeonov | 6-4, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
03.10.22 Kwalif. | vs. Mert Ramadan | 7-65, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. David Simeonov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
08.09.22 2e ronde | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Rrezart Cungu | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.09.22 Kwalif. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-1, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lamin Lourenzo Da Silva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Biasiolo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Szabolcsveresmart - Clay | ||||
30.08.22 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
25.08.22 2e ronde | vs. Marko Andrejic | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.08.22 1e ronde | vs. Akram El Sallaly | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Helsinki - Hard | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Matvey Minin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - Clay | ||||
03.08.22 1e ronde | vs. Nathan Seateun | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Metzingen - Clay | ||||
18.07.22 Kwalif. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. William Grant | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Frane Nincevic | 6-3, 0-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Poprad - Clay | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Gergely Madarasz | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.06.22 1e ronde | vs. Andrej Krajcik | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Skopje - Clay | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-4, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
01.09.20 1e ronde | vs. George Loffhagen | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Trnava - I. hard | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Danylo Kalenichenko | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Alec Adamson - laatste wedstrijden
M15 Fayetteville - Hard | ||||
04.11.20 1e ronde | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
26.09.20 1e ronde | vs. Alexander Sarkissian | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.09.20 1e ronde | vs. Toby D. Boyer | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.09.20 1e ronde | vs. Gage Brymer | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.09.20 1e ronde | vs. Ivan Nedelko | 4-6, 4-5 | wedstrijd detail | |
22.09.20 1e ronde | vs. Djurabeck Karimov | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.09.20 1e ronde | vs. Eric Hadigian | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.20 1e ronde | vs. Martin Redlicki | 1-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
15.09.20 1e ronde | vs. Dusty H. Boyer | 6-71, 4-5 | wedstrijd detail | |
14.09.20 1e ronde | vs. Nick Chappell | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.08.20 1e ronde | vs. Ivan Nedelko | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.20 1e ronde | vs. Raymond Sarmiento | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Felix Corwin | 6-1, 4-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde | vs. Djurabeck Karimov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.08.20 1e ronde | vs. Reese Stalder | 7-5, 6-75, 10-4 | wedstrijd detail | |
16.08.20 1e ronde | vs. Luis Humberto Lopez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.07.20 1e ronde | vs. Martin Redlicki | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.07.20 1e ronde | vs. Dusty H. Boyer | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.07.20 1e ronde | vs. Christian Langmo | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.07.20 1e ronde | vs. Brayden Schnur | 7-5, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.07.20 1e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 7-5, 4-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
23.06.20 1e ronde | vs. Omni Kumar | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.06.20 1e ronde | vs. Felix Corwin | 4-6, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
19.06.20 1e ronde | vs. Shahin Khaledan | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bendigo Challenger - Hard | ||||
13.01.20 1e ronde | vs. Dane Sweeny | 7-65, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Los - Hard | ||||
07.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Karol Drzewiecki | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Meshref - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Valentin Royer | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Meshref - Hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Valentin Royer | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Daisuke Sumizawa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Meshref - Hard | ||||
01.11.19 Kwartfinale | vs. Marko Tepavac | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |