WEDSTRIJD
15.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Pavle Daljev | Zakai Stone | 6-1, 6-2 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Serbia
23.02.92, 32 Jaar
23.02.92, 32 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
16.11.01, 22 Jaar
16.11.01, 22 Jaar
Pavle Daljev vs. Zakai Stone - onderlinge wedstrijden
15.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Pavle Daljev | Zakai Stone | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Pavle Daljev form & Zakai Stone form
Pavle Daljev - laatste wedstrijden
M25 Zlatibor - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Khomich | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Mitrovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Boris Stojanovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Simone Agostini | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Petar Jovic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Nikolic | 3-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Milan Drinic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandar Balj | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Iliyan Radulov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Louroi Martinez | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Guilherme Meale | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Berk Ilkel | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Antonio Massara | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Moein Taheri | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rik Muller | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pirot - Clay | ||||
20.09.22 Kwalif. | vs. Sasa Markovic | 6-72, 6-2, 2-10 | wedstrijd detail | |
19.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matej Galik | 6-2, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
19.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Vasiliy Kichigin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Zlatibor - Clay | ||||
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nik Mikovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Celje - Clay | ||||
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Kupcic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Tomasetto | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Goran Zivotic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Khomich | 0-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 Skopje - Clay | ||||
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nikolay Nedelchev | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Budva - Clay | ||||
30.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Daisuke Sumizawa | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Maric | 6-2, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maxim Zhukov | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Zakai Stone - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Kotan | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Martinez Arjona | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Saud Alhogbani | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sam Bird | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Guelfo Baldovinetti | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Pagotto Zucolo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Jadoun | 0-6, 0-4, - Zakai Stone - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Lakewood - Hard | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Luc Koenig | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Los - Hard | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ishaan Ravichander | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 San - Hard | ||||
07.06.22 Kwalif. | vs. Eric Hadigian | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alfredo Casso | 2-6, 7-64, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Rancho - Hard | ||||
31.05.22 Kwalif. | vs. Abraham Asaba | 7-65, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
30.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aden Dorros | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Stefano D'Agostino | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ahmed Mouhan | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Guillaume Dermiens | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Moritz Schroeter | 4-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Joan Busoms Puig | 0-6, 6-1, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.11.21 1e ronde | vs. Guy Den Ouden | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Stefano D'Agostino | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ahmed Hassairi | 6-1, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.10.21 Kwalif. | vs. Edouard Villoslada | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Natthayut Nithithananont | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Venkat Swamy Naidu Gandham | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ajay Pruthvi Nemakal | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Merino Marcenaro | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.10.21 Kwalif. | vs. Alexis Boureau | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zhuyuan Li | 2-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lohithaksha Bathrinath | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |