WEDSTRIJD
29.07.19 | Kwalif. | Pawel Juszczak | Filip Pieczonka | 6-0, 6-2 | Sopot Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Pawel Juszczak | Filip Pieczonka | |
1e Service % | 17/36 (47%) | 15/39 (38%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 13/17 (76%) | 7/15 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/19 (79%) | 9/24 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/39 (59%) | 8/36 (22%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 51/75 (68%) | 24/75 (32%) |
Dubbele fouten | 1 | 8 |
Aces | 5 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Pawel Juszczak | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Filip Pieczonka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pawel Juszczak | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Filip Pieczonka | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Pawel Juszczak | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Filip Pieczonka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Pawel Juszczak | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Filip Pieczonka | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Pawel Juszczak | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Filip Pieczonka | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pawel Juszczak | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Filip Pieczonka | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Pawel Juszczak | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Filip Pieczonka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Poland
09.04.04, 19 Jaar
09.04.04, 19 Jaar
Pawel Juszczak vs. Filip Pieczonka - onderlinge wedstrijden
16.06.21 | 1e ronde | Pawel Juszczak | Filip Pieczonka | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
29.07.19 | Kwalif. | Pawel Juszczak | Filip Pieczonka | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | Sopot Challenger | Clay |
Pawel Juszczak form & Filip Pieczonka form
Pawel Juszczak - laatste wedstrijden
Szczecin Challenger - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Rudolf Molleker | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clement Tabur | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Koszalin - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Lewie Lane | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Maciej Rajski | 6-2, 3-0, Maciej Rajski - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Alessandro Cortegiani | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Szczawno - Clay | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Jasza Szajrych | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Jakub Nicod | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Alexander Donski | 7-61, 7-67 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Bielsko - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Juliusz Bienkiewicz | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Dellavedova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Celje - Clay | ||||
02.07.23 Finale | vs. Enrico Dalla Valle | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.07.23 Halve finale | vs. Sebastian Sorger | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.06.23 Kwartfinale | vs. Vito Tonejc | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Benedikt Emesz | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Alexander Donski | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Store - Clay | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-2, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Corey Gaal | 6-72, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Jakub Nicod | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
18.06.23 Finale | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.06.23 Halve finale | vs. Luca Wiedenmann | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Admir Kalender | 7-5, Admir Kalender - scratch | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Tadeas Paroulek | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Sebastian Dominko | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Lautaro Midon | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 4-0, Ignacio Monzon - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
27.05.23 Halve finale | vs. Andrea Picchione | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail |
Filip Pieczonka - laatste wedstrijden
M15 Las - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Warren Wood | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ithaca - I. hard | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Drew Van Orderlain | 4-6, 6-1, 13-15 | wedstrijd detail | |
M15 Champaign - Hard | ||||
11.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Connor Bruce | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Michael Agwi | 4-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivo Vercik | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marius Copil | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lodz - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Jakub Nicod | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Juan Bautista Torres | 6-72, 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Vojtech Mares | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Filip Duda | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mateusz Cislo | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Piotr Galus | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Nad | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
02.09.21 2e ronde | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.21 1e ronde | vs. Nicolo Pozzani | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
25.08.21 1e ronde | vs. Jose Pereira | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Gdynia - Clay | ||||
11.08.21 1e ronde | vs. Fabian Marozsan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.08.21 Kwalif. | vs. Petr Hajek | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sean Hess | 4-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dawid Taczala | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Pawel Juszczak | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
29.07.20 1e ronde | vs. Yann Wojcik | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Bydgoszcz - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Arvid Nordquist | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sopot Challenger - Clay | ||||
29.07.19 Kwalif. | vs. Pawel Juszczak | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |