WEDSTRIJD
08.03.20 | 1e ronde van de kwal. | Pawel Juszczak | Gaspar Zimbrek-Turkovic | 6-0, 6-1 | M15 Porec | Clay |
STATISTIEKEN
Pawel Juszczak | Gaspar Zimbrek-Turkovic | |
1e Service % | 22/28 (79%) | 24/45 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/22 (86%) | 8/24 (33%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/6 (83%) | 7/21 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/45 (67%) | 4/28 (14%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/73 (74%) | 19/73 (26%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Gaspar Zimbrek-Turkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Pawel Juszczak | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Gaspar Zimbrek-Turkovic | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Pawel Juszczak | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Gaspar Zimbrek-Turkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pawel Juszczak | 5-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Gaspar Zimbrek-Turkovic | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Pawel Juszczak | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Gaspar Zimbrek-Turkovic | |
Pawel Juszczak | 2-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Gaspar Zimbrek-Turkovic | |
0-0 | ||
Pawel Juszczak | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
5-1 | Gaspar Zimbrek-Turkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Croatia
14.10.00, 23 Jaar
14.10.00, 23 Jaar
Pawel Juszczak vs. Gaspar Zimbrek-Turkovic - onderlinge wedstrijden
08.03.20 | 1e ronde van de kwal. | Pawel Juszczak | Gaspar Zimbrek-Turkovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Porec | Clay |
Pawel Juszczak form & Gaspar Zimbrek-Turkovic form
Pawel Juszczak - laatste wedstrijden
Szczecin Challenger - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Rudolf Molleker | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clement Tabur | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Koszalin - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Lewie Lane | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Maciej Rajski | 6-2, 3-0, Maciej Rajski - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Alessandro Cortegiani | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Szczawno - Clay | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Jasza Szajrych | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Jakub Nicod | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Alexander Donski | 7-61, 7-67 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Bielsko - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Juliusz Bienkiewicz | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Dellavedova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Celje - Clay | ||||
02.07.23 Finale | vs. Enrico Dalla Valle | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.07.23 Halve finale | vs. Sebastian Sorger | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.06.23 Kwartfinale | vs. Vito Tonejc | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Benedikt Emesz | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Alexander Donski | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Store - Clay | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-2, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Corey Gaal | 6-72, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Jakub Nicod | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
18.06.23 Finale | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.06.23 Halve finale | vs. Luca Wiedenmann | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Admir Kalender | 7-5, Admir Kalender - scratch | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Tadeas Paroulek | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Sebastian Dominko | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Lautaro Midon | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 4-0, Ignacio Monzon - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
27.05.23 Halve finale | vs. Andrea Picchione | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail |
Gaspar Zimbrek-Turkovic - laatste wedstrijden
M15 Porec - Clay | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Pawel Juszczak | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Boyer | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Palosi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Danilo Krunic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zlatibor - Clay | ||||
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sabit Suntic | 4-6, 1-3, - Gaspar Zimbrek-Turkovic - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Baja - Clay | ||||
13.08.19 Kwalif. | vs. Daniel Vrba | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Zaytsev | 3-6, 6-1, 10-3 | wedstrijd detail | |
M25 Vogau - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yvo Panak | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kiseljak - Clay | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Patrik Stepanic | 0-6, 7-64, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Doboj - Clay | ||||
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nemanja Subanovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prijedor - Clay | ||||
07.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Krainer | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Serbia F4 - Clay | ||||
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Gatev | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Croatia F3 - Clay | ||||
18.03.18 | vs. Buvaysar Gadamauri | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |