WEDSTRIJD
25.08.20 | Kwalif. | Pawel Juszczak | Igor Solomatin | 6-1, 6-0 | M25 Poznan | Clay |
STATISTIEKEN
Pawel Juszczak | Igor Solomatin | |
1e Service % | 22/31 (71%) | 21/35 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/22 (95%) | 8/21 (38%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/9 (78%) | 3/14 (21%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/35 (69%) | 3/31 (10%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 52/66 (79%) | 14/66 (21%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Pawel Juszczak | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Igor Solomatin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Pawel Juszczak | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Igor Solomatin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Pawel Juszczak | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Igor Solomatin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Pawel Juszczak | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Igor Solomatin | |
0-0 | ||
1-0 | Igor Solomatin | |
0-0, 40-15[BP] | ||
2-0 | Igor Solomatin | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pawel Juszczak | 3-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
Pawel Juszczak | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Pawel Juszczak | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
16.12.98, 25 Jaar
16.12.98, 25 Jaar
Pawel Juszczak vs. Igor Solomatin - onderlinge wedstrijden
25.08.20 | Kwalif. | Pawel Juszczak | Igor Solomatin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | M25 Poznan | Clay |
Pawel Juszczak form & Igor Solomatin form
Pawel Juszczak - laatste wedstrijden
Szczecin Challenger - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Rudolf Molleker | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clement Tabur | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Koszalin - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Lewie Lane | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Maciej Rajski | 6-2, 3-0, Maciej Rajski - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Alessandro Cortegiani | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Szczawno - Clay | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Jasza Szajrych | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Jakub Nicod | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Alexander Donski | 7-61, 7-67 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Bielsko - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Juliusz Bienkiewicz | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Dellavedova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Celje - Clay | ||||
02.07.23 Finale | vs. Enrico Dalla Valle | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.07.23 Halve finale | vs. Sebastian Sorger | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.06.23 Kwartfinale | vs. Vito Tonejc | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Benedikt Emesz | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Alexander Donski | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Store - Clay | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-2, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Corey Gaal | 6-72, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Jakub Nicod | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
18.06.23 Finale | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.06.23 Halve finale | vs. Luca Wiedenmann | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Admir Kalender | 7-5, Admir Kalender - scratch | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Tadeas Paroulek | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Sebastian Dominko | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Lautaro Midon | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 4-0, Ignacio Monzon - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
27.05.23 Halve finale | vs. Andrea Picchione | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail |
Igor Solomatin - laatste wedstrijden
M15 Pescara - Clay | ||||
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gian Marco Ortenzi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bolzano - Clay | ||||
02.08.21 Kwalif. | vs. Luca Castagnola | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gian Matias Di Natale | Gian Matias Di Natale - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Perugia - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Niccolo Inserra | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 L'Aquila - Clay | ||||
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gianluca Centi Pizzutilli | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Jones | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tadeas Paroulek | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
28.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Raphael Baltensperger | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
25.08.20 Kwalif. | vs. Pawel Juszczak | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Thijmen Loof | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
21.09.20 1e ronde | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
19.09.20 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.20 1e ronde | vs. Hernan Casanova | 6-2, 6-74, 5-10 | wedstrijd detail | |
18.09.20 1e ronde | vs. Maxime Chazal | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jackson Varney | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Lebedev | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sean Hodkin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Larwig | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Mariano Alberto Hasenkopf | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Micov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.11.19 Kwalif. | vs. Hanyi Liu | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Peter Samosi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Luke Issajenko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michael-John Every | 3-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Boris Fassbender | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kittirat Kerdlaphee | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |