WEDSTRIJD
18.11.20 | 1e ronde | Pedro Cachin | Damien Wenger | 6-2, 6-1 | M15 Villena | Clay |
STATISTIEKEN
Pedro Cachin | Damien Wenger | |
1e Service % | 30/41 (73%) | 35/50 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/30 (77%) | 18/35 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/11 (55%) | 5/15 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/50 (54%) | 12/41 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/91 (62%) | 35/91 (38%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 0 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Pedro Cachin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Damien Wenger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pedro Cachin | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Damien Wenger | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pedro Cachin | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Damien Wenger | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pedro Cachin | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Damien Wenger | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Pedro Cachin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Damien Wenger | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pedro Cachin | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Damien Wenger | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pedro Cachin | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Damien Wenger | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pedro Cachin | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Pedro Cachin vs. Damien Wenger - onderlinge wedstrijden
18.11.20 | 1e ronde | Pedro Cachin | Damien Wenger | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Villena | Clay |
Pedro Cachin form & Damien Wenger form
Pedro Cachin - laatste wedstrijden
Barcelona - Clay | ||||
15.04.24 1e ronde | vs. Harold Mayot | 6-75, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Estoril - Clay | ||||
03.04.24 1e ronde | vs. Marton Fucsovics | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Yannick Hanfmann | 7-67, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 7-5, 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Stan Wawrinka | 7-64, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Jesper De Jong | 6-4, 2-6, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Walton | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Liam Broady | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Max Houkes | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
28.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Botic Van De Zandschulp | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Remy Bertola | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Aleksandar Kovacevic | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Jason Jung | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Tung-Lin Wu | 7-65, 6-73, 7-66 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Yan Bai | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
05.10.23 1e ronde | vs. Jeff Wolf | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Francesco Maestrelli | 6-3, 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Jozef Kovalik | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Daniel Rincon | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Calvin Hemery | 4-6, 6-1, 6-73 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Raul Brancaccio | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Ben Shelton | 6-1, 3-6, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kitzbuhel - Clay | ||||
03.08.23 Kwartfinale | vs. Laslo Djere | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Gstaad - Clay | ||||
23.07.23 Finale | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.07.23 Halve finale | vs. Hamad Medjedovic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Damien Wenger - laatste wedstrijden
Barcelona Challenger - Clay | ||||
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Damas | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tarragona - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Miguel Damas | 7-5, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Anton Matusevich | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Clement Tabur | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Daniel Cukierman | 1-6, 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 3-6, 6-4, 3-0, Aziz Ouakaa - scratch | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Calvin Hemery | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Luca Fantini | 6-0, 7-60 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Johan Nikles | 6-72, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Maxence Bertimon | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Giuseppe Tresca | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Wilson Leite | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Mariano Navone | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Carlos Taberner | 6-74, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Barrena | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Evgenii Tiurnev | 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Michael Vrbensky | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Sebastian Sorger | 7-5, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Gabriel Donev | 5-7, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Plamen Milushev | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Shendrit Deari | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |