WEDSTRIJD
19.11.20 | 2e ronde | Pedro Cachin | David Jorda Sanchis | 6-3, 7-64 | M15 Villena | Clay |
STATISTIEKEN
Pedro Cachin | David Jorda Sanchis | |
1e Service % | 50/73 (68%) | 49/80 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/50 (74%) | 33/49 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/23 (48%) | 11/31 (35%) |
Benutte Breakpoints | 3/8 (38%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/80 (45%) | 25/73 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 84/153 (55%) | 69/153 (45%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 2 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | David Jorda Sanchis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pedro Cachin | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | David Jorda Sanchis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pedro Cachin | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-1 | David Jorda Sanchis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Pedro Cachin | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | David Jorda Sanchis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pedro Cachin | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | David Jorda Sanchis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Pedro Cachin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | David Jorda Sanchis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pedro Cachin | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | David Jorda Sanchis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pedro Cachin | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | David Jorda Sanchis | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Pedro Cachin | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | David Jorda Sanchis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pedro Cachin | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | David Jorda Sanchis | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Pedro Cachin | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | David Jorda Sanchis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pedro Cachin | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Pedro Cachin vs. David Jorda Sanchis - onderlinge wedstrijden
19.11.20 | 2e ronde | Pedro Cachin | David Jorda Sanchis | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | M15 Villena | Clay |
Pedro Cachin form & David Jorda Sanchis form
Pedro Cachin - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Yannick Hanfmann | 7-67, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 7-5, 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Stan Wawrinka | 7-64, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Jesper De Jong | 6-4, 2-6, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Walton | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Liam Broady | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Max Houkes | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
28.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Botic Van De Zandschulp | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Remy Bertola | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Aleksandar Kovacevic | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Jason Jung | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Tung-Lin Wu | 7-65, 6-73, 7-66 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Yan Bai | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
05.10.23 1e ronde | vs. Jeff Wolf | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Francesco Maestrelli | 6-3, 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Jozef Kovalik | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Daniel Rincon | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Calvin Hemery | 4-6, 6-1, 6-73 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Raul Brancaccio | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Ben Shelton | 6-1, 3-6, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kitzbuhel - Clay | ||||
03.08.23 Kwartfinale | vs. Laslo Djere | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Gstaad - Clay | ||||
23.07.23 Finale | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.07.23 Halve finale | vs. Hamad Medjedovic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Roberto Bautista Agut | 7-64, 7-63 | wedstrijd detail |
David Jorda Sanchis - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oriol Font | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Carlos Taberner | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Petros Tsitsipas | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Alejandro Moro Canas | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Vesely | 6-74, 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Francesco Maestrelli | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Daniel Michalski | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Damas | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maxime Cressy | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Max Hans Rehberg | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alibek Kachmazov | 6-74, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Adrian Andreev | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 1e ronde | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Kiranpal Pannu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Hynek Barton | 7-65, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Larwig | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Gustavo Heide | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Alejandro Tabilo | 7-67, 6-78, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail |