WEDSTRIJD
24.09.20 | Kwalif. | Pedro Martinez Portero | Ulises Blanch | 6-2, 6-3 | Paris | Clay |
STATISTIEKEN
Pedro Martinez Portero | Ulises Blanch | |
1e Service % | 30/43 (70%) | 29/48 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/30 (87%) | 19/29 (66%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/13 (77%) | 9/19 (47%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 20/48 (42%) | 7/43 (16%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/91 (62%) | 35/91 (38%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Pedro Martinez Portero | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ulises Blanch | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Pedro Martinez Portero | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Ulises Blanch | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Pedro Martinez Portero | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Ulises Blanch | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pedro Martinez Portero | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Ulises Blanch | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pedro Martinez Portero | 6-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Pedro Martinez Portero | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ulises Blanch | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Pedro Martinez Portero | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Ulises Blanch | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Pedro Martinez Portero | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Ulises Blanch | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Pedro Martinez Portero | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Ulises Blanch | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Pedro Martinez Portero | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Pedro Martinez Portero vs. Ulises Blanch - onderlinge wedstrijden
24.09.20 | Kwalif. | Pedro Martinez Portero | Ulises Blanch | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Paris | Clay |
Pedro Martinez Portero form & Ulises Blanch form
Pedro Martinez Portero - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Marco Trungelliti | 6-2, 1-0, Marco Trungelliti - scratch | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Vilius Gaubas | 7-69, 6-4 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Adam Walton | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Blockx | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Sebastian Baez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Arthur Fils | 6-3, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 7-64, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Francesco Passaro | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Borna Coric | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Passaro | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
21.01.24 Finale | vs. Brandon Nakashima | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Javier Barranco Cosano | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Ricardas Berankis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Michael Geerts | 7-63, 7-65 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
03.12.23 Finale | vs. Kilian Feldbausch | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Filip Misolic | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Svyatoslav Gulin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Denis Yevseyev | - | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Elias Ymer | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Benjamin Bonzi | 7-66, 7-61 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Constant Lestienne | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Zsombor Piros | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Radu Albot | 7-62, 7-613 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 7-5, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail |
Ulises Blanch - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
18.02.24 Halve finale | vs. Luca Castagnola | 7-65, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 Finale | vs. Matej Dodig | 0-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Louis Dussin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. John Sperle | 6-4, 6-74, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Benjamin Pietri | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Dali Blanch | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maxence Beauge | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Adria Soriano Barrera | 6-73, 6-72 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Izan Almazan Valiente | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
Winston-Salem - Hard | ||||
19.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darian King | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Winnipeg Challenger - Hard | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Arthur Cazaux | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Andres Martin | 7-63, 7-610 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Andrew Fenty | 6-3, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Sigouin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Lexington Challenger - Hard | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Steve Johnson | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Adam Walton | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Aidan Mchugh | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. John Echeverria | 4-6, 7-64, 6-72 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Carretero | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Pozoblanco Challenger - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Daniel Cukierman | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vilius Gaubas | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Modena Challenger - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Timo Stodder | 4-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
Poznan Challenger - Clay | ||||
22.06.23 Kwartfinale | vs. Tomas Barrios Vera | 3-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.06.23 2e ronde | vs. Dali Blanch | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Vitaliy Sachko | 7-65, Vitaliy Sachko - scratch | wedstrijd detail | |
19.06.23 Kwalif. | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-3, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rigele Te | 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
Bratislava 1 - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milos Karol | 6-4, 6-710, 4-6 | wedstrijd detail | |
Skopje Challenger - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Wilson Leite | 0-1, - Ulises Blanch - scratch | wedstrijd detail | |
Oeiras 4 - Clay | ||||
17.05.23 2e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |