WEDSTRIJD
14.08.18 | 1e ronde | Pedro Vives Marcos | Antoine Walch | 6-73, 6-2, 6-0 | Portugal F15 | Hard |
STATISTIEKEN
Pedro Vives Marcos | Antoine Walch | |
1e Service % | 45/89 (51%) | 58/96 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/45 (62%) | 33/58 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 24/44 (55%) | 13/38 (34%) |
Benutte Breakpoints | 8/14 (57%) | 3/8 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 50/96 (52%) | 37/89 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 102/185 (55%) | 83/185 (45%) |
Dubbele fouten | 9 | 10 |
Aces | 2 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Pedro Vives Marcos | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Antoine Walch | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pedro Vives Marcos | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Pedro Vives Marcos | 1-2 | |
0-0, 40-40 | ||
Pedro Vives Marcos | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Antoine Walch | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pedro Vives Marcos | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Antoine Walch | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Pedro Vives Marcos | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Antoine Walch | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pedro Vives Marcos | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Antoine Walch | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Pedro Vives Marcos | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4, 3-5, 3-6 | ||
6-73 |
2 | ||
0-0 | Antoine Walch | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pedro Vives Marcos | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Antoine Walch | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Pedro Vives Marcos | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Antoine Walch | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Pedro Vives Marcos | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Antoine Walch | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pedro Vives Marcos | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Antoine Walch | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pedro Vives Marcos | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Antoine Walch | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pedro Vives Marcos | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Antoine Walch | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pedro Vives Marcos | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
29.10.93, 30 Jaar
11872 $
29.10.93, 30 Jaar
11872 $
Pedro Vives Marcos vs. Antoine Walch - onderlinge wedstrijden
14.08.18 | 1e ronde | Pedro Vives Marcos | Antoine Walch | 6-73, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | Portugal F15 | Hard |
Pedro Vives Marcos form & Antoine Walch form
Pedro Vives Marcos - laatste wedstrijden
Indian Wells - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-4, 0-3, - Pedro Vives Marcos - scratch | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Kenny de Schepper | 2-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elmar Ejupovic | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cooper Williams | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cary 2 - Hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Rinky Hijikata | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Bernard Tomic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Cannon Kingsley | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Inaki Montes-De La Torre | 4-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Stanford Challenger - Hard | ||||
13.08.23 Kwalif. | vs. Alexander Cozbinov | 3-6, 4-4, - Pedro Vives Marcos - scratch | wedstrijd detail | |
Meerbusch Challenger - Clay | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Felix Gill | 6-76, 6-74 | wedstrijd detail | |
Pozoblanco Challenger - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Terence Atmane | 6-72, 6-70 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Jorda Sanchis | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Roda - Hard | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Fajing Sun | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Michael Zhu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Bakio - Hard | ||||
29.06.23 Kwartfinale | vs. Lucas Poullain | 3-6, - Pedro Vives Marcos - scratch | wedstrijd detail | |
28.06.23 2e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 3-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Mungia - Clay | ||||
24.06.23 Finale | vs. Henrique Rocha | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Halve finale | vs. Alex Martinez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.06.23 Kwartfinale | vs. Pedro Araujo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.06.23 2e ronde | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Inaki Montes-De La Torre | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Martos - Hard | ||||
18.06.23 Finale | vs. Fajing Sun | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.06.23 Halve finale | vs. Henrique Rocha | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Iiro Vasa | 6-76, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Cordoba - Clay | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail |
Antoine Walch - laatste wedstrijden
M15 Lannion - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Axel Garcian | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Stefan Cooper | 6-73, 6-4, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Antoine Hoang | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Liam Gavrielides | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yannik Steinegger | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Arthur Nagel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matt Ponchet | 6-2, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Mae Malige | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Lukas Pokorny | 5-7, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Mat Epee | 6-2, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Leo Raquillet | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ids Waterbolk | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-76, 6-75 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-65, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Schonenberg | 6-79, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Phil Exner | 6-2, 5-7, 10-12 | wedstrijd detail | |
M15 Frankfurt - Clay | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yvo Panak | 6-4, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Bourg - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Matteo Martineau | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Maximilian Figl | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Axel Herberg | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Veigy - Carpet | ||||
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francois Musitelli | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
14.09.22 1e ronde | vs. Marc Antoine Gaillard | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Matt Ponchet | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.09.22 Kwalif. | vs. Lucas Andriamasilalao | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Memisoglu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
16.08.22 Kwalif. | vs. Horst Rieder | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Muttenz - Clay | ||||
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Florent Casays | 6-4, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
11.02.20 1e ronde | vs. Mick Veldheer | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail |