WEDSTRIJD
23.06.20 | 1e ronde | Peter Gojowczyk | Benito Sanchez Martinez | 6-4, 6-4 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Benito Sanchez Martinez | |
0-0, 15-15 | ||
Peter Gojowczyk | 0-1 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-40 | ||
1-1 | Benito Sanchez Martinez | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Peter Gojowczyk | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
2-2 | Benito Sanchez Martinez | |
0-0 | ||
Peter Gojowczyk | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Benito Sanchez Martinez | |
0-0 | ||
Peter Gojowczyk | 3-4 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30, A-40 | ||
4-4 | Benito Sanchez Martinez | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Peter Gojowczyk | 5-4 | |
0-0, 30-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Benito Sanchez Martinez | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Peter Gojowczyk | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
1-1 | Benito Sanchez Martinez | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40, A-40[BP] | ||
Peter Gojowczyk | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Benito Sanchez Martinez | |
0-0, 15-15, 15-40, 30-40 | ||
Peter Gojowczyk | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Benito Sanchez Martinez | |
0-0, 15-15 | ||
Peter Gojowczyk | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Benito Sanchez Martinez | |
0-0 | ||
Peter Gojowczyk | 5-4 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
30.04.02, 21 Jaar
30.04.02, 21 Jaar
Peter Gojowczyk vs. Benito Sanchez Martinez - onderlinge wedstrijden
23.06.20 | 1e ronde | Peter Gojowczyk | Benito Sanchez Martinez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Peter Gojowczyk form & Benito Sanchez Martinez form
Peter Gojowczyk - laatste wedstrijden
Metz - I. hard | ||||
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Harold Mayot | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Kalin Ivanovski | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Akira Santillan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanki Erel | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mathias Bourgue | 5-7, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
St. Tropez - Hard | ||||
22.09.23 2e ronde | vs. Radu Albot | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Eliakim Coulibaly | 1-6, 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Aubriot | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Daniel Cox | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vivien Cabos | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Martin Landaluce | 6-3, 4-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Christian Langmo | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. John Echeverria | 7-63, 7-62 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde | vs. Dali Blanch | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Adrian Andreev | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
Verona Challenger - Clay | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Lukas Neumayer | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gian Matias Di Natale | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Emilien Voisin | 6-4, 3-0, Emilien Voisin - scratch | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Pampanin | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Alex Barrena | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Goldsteiner | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Karlsruhe Challenger - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Tim Handel | - | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Reymond | 7-5, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Palmas del - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Mitchell Krueger | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tyler Challenger - Hard | ||||
10.06.23 Halve finale | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Adam Neff | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Benito Sanchez Martinez - laatste wedstrijden
M15 Champaign - Hard | ||||
11.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Perry Gregg | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Alexis Gautier | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Youssef Labbene | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pablo Trochu | 5-7, 6-1, 10-1 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mitchell Johnson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Fayetteville - Hard | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Sam Riffice | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.09.22 1e ronde | vs. Finn Bass | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.22 Kwalif. | vs. Ewen Lumsden | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.05.22 2e ronde | vs. Gabriele Piraino | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.05.22 1e ronde | vs. Cengiz Aksu | 7-5, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Luis Francisco | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mehdi Naqvi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Raffael Schaer | 7-5, - Benito Sanchez Martinez - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
15.02.22 1e ronde | vs. Dominik Boehler | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
14.02.22 Kwalif. | vs. Tibo Colson | 2-3, Tibo Colson - scratch | wedstrijd detail | |
14.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Leopold Zima | 5-7, 7-68, 10-7 | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Taddia | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
23.09.21 2e ronde | vs. Simone Roncalli | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.21 1e ronde | vs. Leonardo Aboian | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.09.21 Kwalif. | vs. Krittin Koaykul | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
20.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Ivanov | 4-6, 6-1, 10-3 | wedstrijd detail | |
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Santiago De La Fuente | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 1-6, 6-3, 10-12 | wedstrijd detail | |
M15 Allershausen - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Sandro Kopp | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.08.21 Kwalif. | vs. Jakob Aichhorn | 6-2, 0-1, Jakob Aichhorn - scratch | wedstrijd detail | |
30.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Bohm | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Trier - Clay | ||||
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Paul-Georg Guenther | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.08.21 Kwalif. | vs. Leopold Zima | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Ueberlingen - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Aleksandr Bulitski | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.08.21 Kwalif. | vs. Andre Steinbach | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |