WEDSTRIJD
01.02.19 | Kwartfinale | Peter Kobelt | Laurent Lokoli | 6-4, 6-74, 7-64 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Peter Kobelt | Laurent Lokoli | |
1e Service % | 71/112 (63%) | 73/117 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 47/71 (66%) | 42/73 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 21/41 (51%) | 26/44 (59%) |
Benutte Breakpoints | 6/13 (46%) | 5/6 (83%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 49/117 (42%) | 44/112 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 117/229 (51%) | 112/229 (49%) |
Dubbele fouten | 6 | 5 |
Aces | 18 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Laurent Lokoli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Peter Kobelt | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Laurent Lokoli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Peter Kobelt | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Laurent Lokoli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Peter Kobelt | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Laurent Lokoli | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Peter Kobelt | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Laurent Lokoli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Peter Kobelt | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Laurent Lokoli | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Peter Kobelt | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Laurent Lokoli | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Peter Kobelt | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Laurent Lokoli | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Peter Kobelt | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Laurent Lokoli | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Peter Kobelt | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Laurent Lokoli | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Peter Kobelt | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Laurent Lokoli | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Peter Kobelt | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Laurent Lokoli | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 3-4, 3-5, 3-6, 4-6 | ||
6-74 |
3 | ||
0-0 | Laurent Lokoli | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
0-1 | Laurent Lokoli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Peter Kobelt | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Laurent Lokoli | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Peter Kobelt | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Laurent Lokoli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Peter Kobelt | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Laurent Lokoli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Peter Kobelt | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Laurent Lokoli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Peter Kobelt | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Laurent Lokoli | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Peter Kobelt | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Peter Kobelt vs. Laurent Lokoli - onderlinge wedstrijden
05.07.19 | Kwartfinale | Laurent Lokoli | Peter Kobelt | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Bakio | Hard |
01.02.19 | Kwartfinale | Peter Kobelt | Laurent Lokoli | 6-4, 6-74, 7-64 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Peter Kobelt form & Laurent Lokoli form
Peter Kobelt - laatste wedstrijden
M15 Cancun - Hard | ||||
05.02.20 1e ronde | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 7-64, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
15.12.19 Halve finale | vs. David Pichler | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.12.19 Kwartfinale | vs. Uisung Park | 6-710, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.12.19 2e ronde | vs. Sean Hodkin | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.12.19 1e ronde | vs. Alexandar Lazarov | 7-62, 3-0, Alexandar Lazarov - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
05.12.19 2e ronde | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Uisung Park | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sarreguemines - Carpet | ||||
21.11.19 2e ronde | vs. Hugo Schott | 5-7, 6-78 | wedstrijd detail | |
21.11.19 1e ronde | vs. Louis Lechevretel | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Marco Brugnerotto | 6-1, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Saint - I. hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.11.19 Kwalif. | vs. Paul Valsecchi | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Tepmahc | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25+H Ajaccio - Hard | ||||
09.07.19 1e ronde | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bakio - Hard | ||||
05.07.19 Kwartfinale | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.07.19 2e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.07.19 1e ronde | vs. Peter Bothwell | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Palma - Hard | ||||
26.06.19 1e ronde | vs. Kevin King | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Netanya - Hard | ||||
21.06.19 Kwartfinale | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.06.19 2e ronde | vs. Ugo Blanchet | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
19.06.19 1e ronde | vs. Julian Bradley | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Akko - Hard | ||||
14.06.19 Kwartfinale | vs. Alexander Igoshin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.06.19 2e ronde | vs. Lior Goldenberg | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.06.19 1e ronde | vs. Florian Lakat | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
31.05.19 Kwartfinale | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.05.19 2e ronde | vs. Boris Pokotilov | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.05.19 1e ronde | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Abuja - Hard | ||||
24.04.19 1e ronde | vs. Dan Added | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Abuja - Hard | ||||
20.04.19 Halve finale | vs. Danylo Kalenichenko | 6-79, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.04.19 Kwartfinale | vs. Gilbert Klier Junior | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |
Laurent Lokoli - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Arthur Gea | 0-0, - Laurent Lokoli - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yanaki Milev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Mikhail Kukushkin | 1-4, - Laurent Lokoli - scratch | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Daniel Rincon | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Agafonov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. David Pichler | 7-5, David Pichler - scratch | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Gaio | 6-4, 4-6, 2-3, - Laurent Lokoli - scratch | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Stefano Travaglia | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Igor Kudriashov | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Remy Bertola | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Jakob Schnaitter | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Arthur Gea | - Laurent Lokoli - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde | vs. Johannus Monday | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
Charleston Challenger - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Oliver Crawford | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde | vs. Mitchell Krueger | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Alexis Galarneau | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Jack Anthrop | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Alexandre Muller | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Ugo Blanchet | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Machac | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Hamad Medjedovic | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Pierre-Hugues Herbert | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |