WEDSTRIJD
05.04.18 | 2e ronde | Peter Kobelt | Tomas Papik | 4-6, 6-3, 6-3 | Egypt F12 | Hard |
STATISTIEKEN
Peter Kobelt | Tomas Papik | |
1e Service % | 53/89 (60%) | 61/97 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 41/53 (77%) | 39/61 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/36 (50%) | 16/36 (44%) |
Benutte Breakpoints | 4/11 (36%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/97 (43%) | 30/89 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 101/186 (54%) | 85/186 (46%) |
Dubbele fouten | 4 | 4 |
Aces | 8 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Tomas Papik | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Peter Kobelt | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Peter Kobelt | 1-1 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Tomas Papik | |
2-2 | Tomas Papik | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Peter Kobelt | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Tomas Papik | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Peter Kobelt | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Tomas Papik | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Peter Kobelt | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Tomas Papik | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Peter Kobelt | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Tomas Papik | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Peter Kobelt | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Tomas Papik | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Peter Kobelt | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Tomas Papik | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Peter Kobelt | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Tomas Papik | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Tomas Papik | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
1-0 | Tomas Papik | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Peter Kobelt | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Tomas Papik | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Peter Kobelt | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Peter Kobelt | 4-1 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
Peter Kobelt | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Tomas Papik | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Peter Kobelt | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Peter Kobelt vs. Tomas Papik - onderlinge wedstrijden
05.04.18 | 2e ronde | Peter Kobelt | Tomas Papik | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Egypt F12 | Hard |
20.09.16 | 1e ronde | Peter Kobelt | Tomas Papik | 5-2, Tomas Papik - scratch | wedstrijd detail | France F19 | I. hard |
Peter Kobelt form & Tomas Papik form
Peter Kobelt - laatste wedstrijden
M15 Cancun - Hard | ||||
05.02.20 1e ronde | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 7-64, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
15.12.19 Halve finale | vs. David Pichler | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.12.19 Kwartfinale | vs. Uisung Park | 6-710, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.12.19 2e ronde | vs. Sean Hodkin | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.12.19 1e ronde | vs. Alexandar Lazarov | 7-62, 3-0, Alexandar Lazarov - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
05.12.19 2e ronde | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Uisung Park | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sarreguemines - Carpet | ||||
21.11.19 2e ronde | vs. Hugo Schott | 5-7, 6-78 | wedstrijd detail | |
21.11.19 1e ronde | vs. Louis Lechevretel | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Marco Brugnerotto | 6-1, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Saint - I. hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.11.19 Kwalif. | vs. Paul Valsecchi | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Tepmahc | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25+H Ajaccio - Hard | ||||
09.07.19 1e ronde | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bakio - Hard | ||||
05.07.19 Kwartfinale | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.07.19 2e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.07.19 1e ronde | vs. Peter Bothwell | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Palma - Hard | ||||
26.06.19 1e ronde | vs. Kevin King | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Netanya - Hard | ||||
21.06.19 Kwartfinale | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.06.19 2e ronde | vs. Ugo Blanchet | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
19.06.19 1e ronde | vs. Julian Bradley | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Akko - Hard | ||||
14.06.19 Kwartfinale | vs. Alexander Igoshin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.06.19 2e ronde | vs. Lior Goldenberg | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.06.19 1e ronde | vs. Florian Lakat | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
31.05.19 Kwartfinale | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.05.19 2e ronde | vs. Boris Pokotilov | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.05.19 1e ronde | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Abuja - Hard | ||||
24.04.19 1e ronde | vs. Dan Added | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Abuja - Hard | ||||
20.04.19 Halve finale | vs. Danylo Kalenichenko | 6-79, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.04.19 Kwartfinale | vs. Gilbert Klier Junior | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |
Tomas Papik - laatste wedstrijden
M25 Wetzlar - Clay | ||||
02.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Cukierman | 6-3, 6-73, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Wroclaw - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ondrej Horak | 5-7, 3-1, - Tomas Papik - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Klosters - Clay | ||||
23.06.21 1e ronde | vs. Tobias Simon | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.06.21 Kwalif. | vs. Jonas Trinker | 7-5, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hendrik Jebens | 6-3, 7-69 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Havlicek | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
19.05.21 1e ronde | vs. Viktor Durasovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.05.21 Kwalif. | vs. Jiri Jenicek | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ondrej Horak | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Stolin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Pavlasek | 2-6, 7-68, 1-10 | wedstrijd detail | |
M25 Meerbusch - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Karlo Cubelic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Sigsgaard | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
17.03.21 1e ronde | vs. Marek Gengel | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Illya Beloborodko | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Giuseppe La Vela | 7-5, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Miljan Zekic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dylan Salton | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Muhammad Ragy | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Remy Bertola | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
22.09.20 Kwalif. | vs. Patrik Rikl | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Milan Radojkovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mick Veldheer | 3-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Weightman | 3-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Piotr Matuszewski | 0-6, 0-1, - Tomas Papik - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.02.20 1e ronde | vs. Simone Roncalli | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.20 Kwalif. | vs. Moerani Bouzige | 6-2, 3-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Picchione | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Niklas Waldner | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.02.20 1e ronde | vs. David Poljak | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail |