WEDSTRIJD
24.02.20 | 2e ronde van de kwal. | Peter Nagy | Michalis Sakellaridis | 6-2, 6-4 | M25 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Greece
15.01.01, 23 Jaar
11951 $
15.01.01, 23 Jaar
11951 $
Peter Nagy vs. Michalis Sakellaridis - onderlinge wedstrijden
24.02.20 | 2e ronde van de kwal. | Peter Nagy | Michalis Sakellaridis | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Antalya | Clay |
Peter Nagy form & Michalis Sakellaridis form
Peter Nagy - laatste wedstrijden
M25 Rovinj - Clay | ||||
16.03.22 1e ronde | vs. Filip Misolic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Porec - Clay | ||||
09.03.22 1e ronde | vs. Giorgio Tabacco | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
19.01.22 1e ronde | vs. Maximus Jones | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
12.01.22 1e ronde | vs. Alexandr Binda | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.11.21 2e ronde | vs. Yanki Erel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.11.21 1e ronde | vs. Marsel Ilhan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.11.21 2e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.21 1e ronde | vs. Nikita Kashirin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Oscar Galimardanov | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Budapest - Clay | ||||
30.09.21 2e ronde | vs. Federico Iannaccone | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.09.21 1e ronde | vs. Frane Nincevic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Zlatibor - Clay | ||||
17.09.21 Kwartfinale | vs. Gergely Madarasz | 3-6, 7-64, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.09.21 2e ronde | vs. Lukas Palovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.09.21 1e ronde | vs. Petar Teodorovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
25.08.21 1e ronde | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - Clay | ||||
17.08.21 1e ronde | vs. Marat Sharipov (RUS) | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
04.08.21 1e ronde | vs. Gorazd Srbljak | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
30.07.21 Kwartfinale | vs. Filip Misolic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.07.21 2e ronde | vs. Pedro Boscardin Dias | 7-65, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.07.21 1e ronde | vs. Marko Tepavac | 4-6, 4-1, Marko Tepavac - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Damien Wenger | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Edoardo Eremin | 1-6, 0-2, - Peter Nagy - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Yshai Oliel | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Alessandro Ingarao | 3-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.02.20 Kwalif. | vs. Marlon Vankan | 4-0, Marlon Vankan - scratch | wedstrijd detail | |
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.02.20 2e ronde | vs. Peter Makk | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Alessandro Petrone | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
31.01.20 Kwartfinale | vs. Zsombor Piros | 6-72, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail |
Michalis Sakellaridis - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Demetris Azoides | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Seiichiro Ichikawa | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Leong Prickett | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Neyelov | 6-70, 6-77 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Drew Van Orderlain | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lech Gontar | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Bolla | 1-6, 7-62, 6-0, Andrea Bolla - scratch | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Chirag Duhan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Piotr Kusiewicz | 6-4, 6-73, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel De Jonge | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Axel Frechet | 2-6, 6-2, 13-11 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mariano Tammaro | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zeki Horoz | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Khazime | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Abraham Asaba | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Zhao Zhao | 6-4, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Orlov | 6-1, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maxence Rivet | 3-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nyo Van Dyck | 2-6, 6-1, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Fabien Salle | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mattia Ricci | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maxence Bertimon | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Jozwicki | 6-2, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anthony Shumsky | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.12.23 Kwalif. | vs. Arthur Van Der Kooij | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thando Longwe-Smit | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Deji Thomas-Smith | 1-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Igor Kudriashov | 2-6, 7-64, 4-10 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Breno Rossetto Urvaneja | 4-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail |