WEDSTRIJD
27.08.20 | 1e ronde | Peter Torebko | Daniil Glinka | 4-6, 6-4, 6-3 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Daniil Glinka | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-40 | ||
Peter Torebko | 0-1 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
1-1 | Daniil Glinka | |
0-0, 0-30, 15-40, 40-40 | ||
Peter Torebko | 1-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30 | ||
2-2 | Daniil Glinka | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40 | ||
Peter Torebko | 2-3 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40 | ||
3-3 | Daniil Glinka | |
0-0 | ||
Peter Torebko | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
4-4 | Daniil Glinka | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 40-A | ||
Peter Torebko | 4-5 | |
0-0, 30-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Daniil Glinka | |
0-0, 0-30, 15-40, 40-40, 40-A | ||
Peter Torebko | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
0-2 | Daniil Glinka | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Peter Torebko | 0-3 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
1-3 | Daniil Glinka | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Peter Torebko | 1-4 | |
0-0, 30-0 | ||
2-4 | Daniil Glinka | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Peter Torebko | 3-4 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Daniil Glinka | |
0-0 | ||
Peter Torebko | 5-4 | |
0-0, 30-0 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Daniil Glinka | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Peter Torebko | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Daniil Glinka | |
0-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Peter Torebko | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15 | ||
2-2 | Daniil Glinka | |
0-0 | ||
Peter Torebko | 3-2 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
4-2 | Daniil Glinka | |
0-0 | ||
Peter Torebko | 4-3 | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-40, A-40 | ||
Peter Torebko | 5-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Peter Torebko vs. Daniil Glinka - onderlinge wedstrijden
27.08.20 | 1e ronde | Peter Torebko | Daniil Glinka | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Peter Torebko form & Daniil Glinka form
Peter Torebko - laatste wedstrijden
M25+H Lesa - Clay | ||||
25.08.21 1e ronde | vs. Andrea Picchione | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Ueberlingen - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
28.08.20 1e ronde | vs. Altug Celikbilek | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.08.20 1e ronde | vs. Daniil Glinka | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Inigo Cervantes | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.08.20 1e ronde | vs. Karlo Cubelic | 6-71, 6-74 | wedstrijd detail | |
21.08.20 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.08.20 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.08.20 1e ronde | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.08.20 1e ronde | vs. Marvin Moeller | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
26.06.20 1e ronde | vs. Julian Lenz | 2-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.06.20 1e ronde | vs. Julian Lenz | 6-3, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.06.20 1e ronde | vs. Kevin Krawietz | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.06.20 1e ronde | vs. Maximilian Marterer | 6-79, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.06.20 1e ronde | vs. Johannes Haerteis | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.06.20 1e ronde | vs. Yannick Maden | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
11.06.20 1e ronde | vs. Louis Wessels | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Marsel Ilhan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.20 1e ronde | vs. Umut Akkoyun | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.03.20 Halve finale | vs. Peter Heller | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.20 Kwartfinale | vs. Petr Nouza | 6-1, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.20 2e ronde | vs. Martin Damm | 3-6, 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
03.03.20 1e ronde | vs. Gokberk Saritas | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Delray Beach - Hard | ||||
15.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Cameron Norrie | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
13.02.20 2e ronde | vs. Cristian Rodriguez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.20 1e ronde | vs. Jordi Arconada | 6-3, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Palm - Clay | ||||
08.02.20 Kwartfinale | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-2, 6-77, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.02.20 2e ronde | vs. Alen Avidzba | 5-7, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.20 1e ronde | vs. Justin Butsch | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Weston - Clay | ||||
31.01.20 Kwartfinale | vs. Gianluigi Quinzi | 6-3, 6-74, 5-7 | wedstrijd detail |
Daniil Glinka - laatste wedstrijden
M25 Toulouse - I. hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Arthur Fery | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-1, 4-0, Yanis Ghazouani Durand - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Antoine Hoang | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Aidan Mchugh | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Alexis Canter | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Fabien Salle | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Hamish Stewart | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Marcus Walters | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Mikail Alimli | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Otte | 6-75, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Tibo Colson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Peter Buldorini | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Oetzbach | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Loann Massard | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Millen Hurrion | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Sander Jong | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Emilien Voisin | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Kyle Edmund | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Marcello Serafini | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Jay Clarke | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cannon Kingsley | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Toby Martin | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Yanki Erel | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Billy Harris | 6-73, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |