WEDSTRIJD
16.07.19 | 1e ronde | Petr Hajek | Tomas Vanko | 6-3, 6-2 | M15 Piestany | Clay |
STATISTIEKEN
Petr Hajek | Tomas Vanko | |
1e Service % | 28/47 (60%) | 38/61 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/28 (82%) | 23/38 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/19 (58%) | 9/23 (39%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/61 (48%) | 13/47 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/108 (58%) | 45/108 (42%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 3 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Petr Hajek | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Tomas Vanko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Petr Hajek | 4-2 | |
0-0 | ||
Petr Hajek | 5-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Tomas Vanko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP], 40-40 | ||
Petr Hajek | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
2-0 | Tomas Vanko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Petr Hajek | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Tomas Vanko | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Petr Hajek | 4-1 | |
0-0 | ||
4-2 | Tomas Vanko | |
0-0, 15-0 | ||
Petr Hajek | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
29.09.01, 22 Jaar
29.09.01, 22 Jaar
Petr Hajek vs. Tomas Vanko - onderlinge wedstrijden
16.07.19 | 1e ronde | Petr Hajek | Tomas Vanko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Piestany | Clay |
Petr Hajek form & Tomas Vanko form
Petr Hajek - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kai Lemstra | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
03.08.22 1e ronde | vs. Corentin Denolly | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Bytom - Clay | ||||
07.06.22 1e ronde | vs. Yann Wojcik | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.03.22 Kwalif. | vs. Ainius Sabaliauskas | 7-5, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Shunsuke Wakita | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Blazka | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.03.22 1e ronde | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.03.22 2e ronde | vs. Francesco Vilardo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.03.22 1e ronde | vs. Lorenzo Bresciani | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Saba Purtseladze | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.02.22 Kwalif. | vs. Ji Hoon Son | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nico Mostardi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ahmed Zaki | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Ostrava - I. hard | ||||
24.11.21 1e ronde | vs. Milos Karol | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Francesco Vilardo | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.11.21 1e ronde | vs. Timo Stodder | 6-0, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Lorenzo Bocchi | 6-4, 0-6, 1-3, - Petr Hajek - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.10.21 Finale | vs. Gabriel Decamps | 5-7, 7-64, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.10.21 Halve finale | vs. Lorenzo Bocchi | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.10.21 Kwartfinale | vs. S D Prajwal Dev | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.10.21 2e ronde | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-3, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.21 1e ronde | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Zilina - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Peter Nad | 3-6, 0-2, - Petr Hajek - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Decamps | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Warmbad - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Tom Kocevar-Desman | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.08.21 Kwalif. | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
16.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Daniele Valentino | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Gdynia - Clay | ||||
12.08.21 2e ronde | vs. Filip Peliwo | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.08.21 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 6-73, 7-5 | wedstrijd detail |
Tomas Vanko - laatste wedstrijden
M15 Bratislava - I. hard | ||||
25.11.20 1e ronde | vs. Vadym Ursu | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
30.09.20 1e ronde | vs. Jiri Lehecka | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Antonin Bolardt | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Trnava - I. hard | ||||
25.02.20 1e ronde | vs. Lukas Klein | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Milovice - I. hard | ||||
11.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Shumeiko | 3-6, 0-2, - Tomas Vanko - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Prague - I. hard | ||||
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Stanek | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Opava - Carpet | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. David Poljak | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Liberec - Carpet | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Christian Samuelsson | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Olomouc - Carpet | ||||
15.10.19 1e ronde | vs. Martin Krumich | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Ricany - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Jiri Jenicek | 4-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Joel Javier Alt | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - Clay | ||||
27.08.19 1e ronde | vs. Lukas Klein | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Helsinki - Clay | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mattias Siimar | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Piestany - Clay | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Petr Hajek | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
25.06.19 1e ronde | vs. Lukas Klein | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava Challenger - Clay | ||||
17.06.19 Kwalif. | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Jablonec - Clay | ||||
21.05.19 1e ronde | vs. Jacob Grills | 1-2, - Tomas Vanko - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Prague - Clay | ||||
14.05.19 1e ronde | vs. Calum Puttergill | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Piestany - Clay | ||||
08.05.19 1e ronde | vs. David Poljak | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.03.19 1e ronde | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.02.19 1e ronde | vs. Pietro Rondoni | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Razvan Marius Codescu | 2-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.01.19 1e ronde | vs. Maxime Hamou | Maxime Hamou - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Turkey F40 - Clay | ||||
11.12.18 1e ronde | vs. Gorazd Srbljak | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F39 - Clay | ||||
02.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Demetris Azoides | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Morad-Mackey Den Drijver | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Turkey F35 - Clay | ||||
07.11.18 1e ronde | vs. Peter Nagy | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F34 - Clay | ||||
28.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Sultan Narbekov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Kayra Kargin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |