WEDSTRIJD
16.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Petr Michnev | Daniil Tsebrenko | 6-0, 6-2 | M15 Oberhaching | I. hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
24.05.99, 24 Jaar
24.05.99, 24 Jaar
Petr Michnev vs. Daniil Tsebrenko - onderlinge wedstrijden
16.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Petr Michnev | Daniil Tsebrenko | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Oberhaching | I. hard |
Petr Michnev form & Daniil Tsebrenko form
Petr Michnev - laatste wedstrijden
M15 Rovinj - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Christian Fellin | 4-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Mares | 7-64, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ondrej Kratochvil | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Jiri Barnat | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Filip Vacula | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dung Em Oliver Dao | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milosz Sroka | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Wroclaw - Clay | ||||
30.06.21 1e ronde | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.06.21 Kwalif. | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
28.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Skopje - Clay | ||||
09.06.21 1e ronde | vs. Miljan Zekic | 1-3, - Petr Michnev - scratch | wedstrijd detail | |
08.06.21 Kwalif. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mario Aleksic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Skopje - Clay | ||||
03.06.21 2e ronde | vs. Miljan Zekic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.06.21 1e ronde | vs. Ronan Joncour | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.06.21 Kwalif. | vs. Boris Butulija | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Samuele Pieri | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Relja Eskic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
11.05.21 Kwalif. | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Vlkovsky | 2-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Sibenik - Clay | ||||
20.04.21 1e ronde | vs. Francesco Vilardo | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Daniil Tsebrenko - laatste wedstrijden
M15 Vyshkovo - Clay | ||||
20.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Grygorii Kysilov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.21 Kwalif. | vs. Leonardo Catani | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trier - Clay | ||||
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Reiff | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Denisov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Michnev | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
23.09.19 Kwalif. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Dmitry Trunov | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Varna - Clay | ||||
09.09.19 Kwalif. | vs. Bartosz Wojnar | 4-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Iliev | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Hard | ||||
03.09.19 Kwalif. | vs. Goncalo Falcao | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jason Janis | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Irpin - Clay | ||||
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Baklanov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Minsk - Hard | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. David Volfson | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zurab Bahatrishvili | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Skonieczny | 1-6, 6-2, 11-13 | wedstrijd detail | |
M15 Koszalin - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Robin Stanek | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.08.19 Kwalif. | vs. Michal Skonieczny | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Filipe Brandao | 6-4, 2-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Piotr Grynkowski | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25+H Most - Clay | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Krystof Zapsky | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
07.05.19 Kwalif. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Ivanov | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Germany F16 - I. hard | ||||
21.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Germany F15 - Carpet | ||||
08.10.18 Kwalif. | vs. Egor Noskin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Christian Braun | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Poland F8 - Clay | ||||
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tomasz Bednarek | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail |